Фахівці громади вчаться залучати кошти на розвиток та реконструкцію – Освіта.UA

[ad_1]

Соціальні фахівці вчаться залучати кошти на розвиток та реконструкцію

Асоціація українських університетів продовжує підтримувати потенціал розвитку громади

21-23 лютого 2024 року в Українському католицькому університеті експерти з дванадцяти міст України пройдуть навчання за програмою «Збір коштів для територіальних громад».

Більшість цих ОТГ перебували чи перебувають у зоні активних бойових дій, пов’язаних з російською агресією.

Цей захід є другим із шести програмних тренінгів, які мають пройти спеціалісти громад у рамках проекту «Зміцнення спроможності муніципалітетів до реконструкції шляхом пілотування їх взаємодії з університетами».

Проект реалізується Асоціацією університетів України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

За словами організаторів, у рамках програми учасники дізнаються більше про залучення коштів, розробку своїх стратегій, написання грантових заявок, методи та інструменти залучення коштів, комунікацію в цьому процесі та загалом про глобальні виклики та інновації у цій сфері в 21 століття. вік.

При цьому значна частина роботи присвячена написанню кожною ґміною власної заявки на отримання фінансування.

«Кожна громада делегує на навчання різних спеціалістів, завдяки чому нам вдається зустрітися та обмінятися досвідом із великою кількістю людей, що має велике значення як для університету, так і для громади». – каже Катерина Шуварська, координатор проекту «Посилення здатності громад до відбудови шляхом пілотування їх взаємодії з університетами».

Університети, які приєдналися до Альянсу українських університетів навесні 2023 року, передадуть свої знання та допомогу громадам.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ