Довідка з місця навчання при реєстрації в НМТ – Освіта.UA

[ad_1]

Довідка з місця навчання при реєстрації в НМТ

Довідка з місця навчання про реєстрацію в НМТ має повністю відповідати встановленому зразку

Учасники НМТ, які навчаються в школі, молодшій школі, старшій школі або на першому-другому курсі ВНЗ чи професійно-технічного (професійно-технічного) навчального закладу і лише цього року отримають повну загальну середню освіту, мають зазначити «випускник» категорія при реєстрації в НМТ поточного року» та виберіть зі списку свій навчальний заклад.

На підтвердження цього факту ці учасники повинні надати довідку з місця навчання, в якій має бути зазначено, що вони «закінчили загальну середню освіту в (місяць) 2024 року в (назва навчального закладу)».

Що важливо: довідка, яка містить фрази, відмінні від зазначених у шаблоні (наприклад, «навчається в (класі) в (назва навчального закладу)») або не вказує номер і дату її видачі, не буде підтвердження про отримання особою повної загальної освіти у 2024 році та буде підставою для відмови у реєстрації доти, доки випускник, який його надіслав, не замінить неправильно оформлений документ на інший, оформлений відповідно до вимог. Про те, що один із документів має недоліки, учасник дізнається з повідомлення в особистому кабінеті. Тому вам слід періодично перевіряти стан вашої електронної шафки.

Якщо учасник НМТ залишається за кордоном, але продовжує навчання дистанційно в українському ВНЗ і цього року отримує повну загальну середню освіту, то такому учаснику при реєстрації не потрібно обирати категорію «в іноземному навчальному закладі».

Натомість такий учасник має обрати зі списку «в навчальному закладі України» та надіслати довідку з місця навчання про здобуття освіти у вітчизняному закладі.

Під час реєстрації зазначаються, що навчаються в іноземному навчальному закладі лише ті кандидати, які цього року здобуватимуть повну загальну середню освіту в іноземному навчальному закладі.

Якщо учасник цього року буде здобувати середню освіту за кордоном, а не в Україні, то він має додати копію нотаріально засвідченого перекладу довідки з місця навчання, де буде зазначено, що він «закінчив загальну середню освіту». в (місяць) 2024 в (назва іноземного навчального закладу).

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО/НМТ

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про ЗНО/НМТ та призову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ