Документи про освіту тепер доступні в додатку DIA – Освіта.UA

[ad_1]

Документи про вашу освіту тепер доступні в додатку ДІЯ

Відтепер вступати до університету та працювати можна без ксерокопій документів

Відтепер вступити до ВНЗ чи влаштуватися на роботу можна без ксерокопій документів, що підтверджують освіту – достатньо надіслати електронний документ про освіту.

Про те, що повідомили в Міністерстві цифрової трансформації.

У Мінцифри також зазначають, що отримати інформацію в електронному вигляді можна навіть у разі втрати атестата чи диплома.

У додатку Дія тепер відображаються атестати та атестати про початкову та повну загальну освіту, атестати про присвоєння професійної кваліфікації, дипломи кваліфікованого робітника, молодшого професійного бакалавра, молодшого спеціаліста.

Також у Дії представлені дипломи молодшого бакалавра, бакалавра мистецтв, спеціаліста, магістра наук, доктора філософії та доктора мистецтвознавства.

Щоб документи про освіту відображалися в Дії, потрібно оновити додаток.

Вони будуть завантажені автоматично за наявності в єдиній державній електронній базі освіти.

Інформація з вкладених документів про освіту з’явиться пізніше.

У Міністерстві цифрової трансформації зазначають, що міністерство продовжить оцифровувати послуги, щоб у житті українців було менше аркушів паперу, черг і турбот.

Послугу надає Мінцифра спільно з МОН за підтримки Європейського Союзу в рамках проекту EU4DigitalUA, який реалізує Естонська академія електронного управління, та Програми EGAP, що фінансується Швейцарським агентством розвитку. та співробітництва та виконується Фондом Східна Європа.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ