добірка українських історичних серіалів – Освіта.UA

[ad_1]

Відпочивай та навчайся: добірка українських історичних серіалів

Підбірка серіалів про події з історії України як цікаво та корисно провести вільний час

Історія є однією з найважливіших дисциплін у навчальному процесі кожної країни.

Проте вивчення минулого власної країни не повинно бути складним і наповненим лише знаннями з підручника.

Щоб зробити процес вивчення історії легшим і цікавішим, можна використовувати не тільки історичні романи, а й серіали про минулі події.

Тим паче, що за останні роки в Україні з’явилося кілька чудових фільмів, які можуть конкурувати з відомими світовими стрічками.

У цій статті розповідаємо про найкращі українські серіали, які розкривають таємниці минулого в захоплюючому форматі.

Таємниці великих українців

Це історична кримінальна історія, яка складається з 8 серій документальних розслідувань, присвячених видатним діячам історії України. Переглянувши його, можна дізнатися багато маловідомої інформації про життя Шимона Петлюри, Андрія Шептицького, Михайла Грушевського, Данила Галицького, Роксолани, Богдана Хмельницького, Івана Мазепи та Анни Київської.

Творці серіалу залучили близько 150 експертів з України та світу, відвідали 9 країн і відкрили цікаві факти, які дозволяють по-новому поглянути на історію.

Сага

«Сага» — український драматичний серіал, що складається з 12 серій, які розповідають про минуле України крізь призму життя однієї родини.

Історія родини Козаків починається ще до Першої світової війни. Протягом століття козацтво і країна зазнали всіх бід і випробувань, які випали на долю України.

Серіал показує найважливіші події в історії України ХХ століття: війни, революції, Голодомор, сталінські репресії, окупацію Києва в 1941 році, вибух на Чорнобильській АЕС, розпад СРСР, проголошення незалежності, Помаранчева революція та Євромайдан.

Волонтер

Український телесеріал режисера Ахтема Сеітаблаєва розповідає про волонтерів АТО, які повернулися з фронту та намагаються адаптуватися до мирного життя.

Капітан-розвідник Дмитро повертається до Києва з фронту. Його підрозділ було знищено, і він єдиний вижив під час обстрілу. Дмитро відчуває провину за смерть своїх товаришів і розуміє, що не має права спокійно жити в місті. Він повинен продовжувати боротьбу.

Зараз у столиці готується серія масштабних терактів. Капітан спецслужби Володимир Руденко стежить за злочинним угрупуванням, яке очолює сепаратист Скіф. Впіймати його нелегко, адже Скіф працює через свого підлеглого Жилинського, якого Дмитро «зустрів» на передовій.

Обличчя Зилинського Дмитро запам’ятав надовго, бо саме за його наказом загинули його товариші. Дмитро та Володимир створюють спецпідрозділ бійців АТО для боротьби з терористами.

І будуть люди

Епічний драматичний серіал є екранізацією однойменного роману Анатолія Дімарова.

Фільм побудований у формі саги і крізь призму життя простих людей показує історію українського села першої половини ХХ століття: Першу світову війну, революцію, поразку укр. Народна Республіка в радянсько-українській війні та остаточний прихід радянської влади.

Вік Якова

Ще одна адаптація — чотирисерійний історичний міні-серіал. Стрічку зняли за мотивами однойменного роману українського письменника Володимира Лиса.

Головний герой серіалу – простий український селянин, якому за своє довге життя довелося побачити все – і хороше, і те, про що можна тільки мріяти. І сталося з ним те, чого не побажаєш ворогові.

Фільм – це надзвичайно захоплююча романтична драма про кохання сільського хлопця Якова, яке почалося за часів польського панування на західноукраїнських землях і триває донині, заснована на реальних подіях та реальній історії.

Підготувала Олеся Філоненко.

СЕРІЯ ПРО ІНШІ НАВЧАЛЬНІ ПРЕДМЕТИ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ