Деякі випускники коледжів вступатимуть до університетів з балами NMT та EFVV

[ad_1]

Деякі випускники коледжів вступатимуть до університетів з балами NMT та EFVV

Цього року вперше вступ на бакалаврат складатиметься з єдиного фахового вступного випробування з аграрних наук, економіки та управління

Вступники на навчання за освітнім ступенем молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра та молодшого професійного бакалавра окремих галузей знань цього року матимуть можливість скласти одне фахове вступне випробування та зарахувати його результати при вступі.

Здобувачі галузей знань 07 «Управління та адміністрування», 20 «Аграрні науки та продовольство», 28 «Менеджмент та державне управління», спеціальностей 028 «Менеджмент соціокультурної діяльності», 051 «Економіка» зможуть проходити Іспит EFVV. .

Вступне випробування оцінює рівень готовності кандидата до здобуття ступеня бакалавра за відповідною спеціальністю. При цьому абітурієнт також повинен скласти національне багатопредметне тестування або мати результати ЗНО 2021 чи НМТ 2022, 2023.

Для таких учасників бал EFVV враховуватиметься у формулі для розрахунку результату змагань на додаток до балу NMT, якщо учасник зареєстрований для його отримання.

Український центр оцінювання якості освіти проведе відповідні експертизи у формі незалежного зовнішнього оцінювання.

Науково-методичний центр ПТНЗ розробить завдання екзаменаційних робіт для вступних іспитів з розподілом на підгрупи.

Єдине фахове вступне випробування на аграрний, економічний та управлінський спеціальності проводитиметься за окремим календарем, затвердженим МОН.

Зокрема, реєстрація на іспит триватиме з 19 по 30 квітня, а додатковий період реєстрації учасників, які не зареєструвалися під час основної реєстраційної сесії, триватиме з 10 по 14 червня.

Основна сесія ЄФБ розпочнеться 24 червня і триватиме чотири дні, до 27 червня, за окремим графіком. Учасники основної сесії EFFV отримають результати до 8 липня.

Додаткова сесія вступного випробування відбудеться 16–19 липня.

Результати додаткової сесії вступних випробувань, тобто розміщення результатів вступних випробувань в електронних кабінетах учасників, будуть оголошені до 29 липня.

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ