Чверть українських студентів змушені навчатися дистанційно – Освіта.UA

[ad_1]

Чверть українських студентів змушені навчатися дистанційно

У воєнний час дистанційне навчання залишається актуальним для значної кількості дітей

В Україні 24% дітей навчаються дистанційно, найбільше у східних та південних областях.

Про це свідчать результати пілотного дослідження самопочуття дітей в Україні після двох років повномасштабного вторгнення, повідомляє Укрінформ.

За словами головного аналітика дослідження Владислава Шиманського, в умовах війни дистанційна освіта залишається важливою для значної кількості дітей.

«Фактично кожен п’ятий учень в Україні цього року навчається дистанційно. Тут є значні регіональні відмінності, оскільки ми бачимо, що діти зі Сходу та Півдня навчаються набагато більше онлайн, ніж діти з інших регіонів», – зазначив аналітик.

Так, 24% дітей в Україні навчаються онлайн. Найбільше в Запорізькій, Луганській, Херсонській та Харківській областях.

Він також зазначив, що 55% батьків оцінюють умови онлайн-навчання як «дуже добрі або хороші».

Батьки дітей зі Сходу (22%) частіше вказували на погані умови проживання, ніж батьки з інших макрорегіонів (14%).

Крім того, дослідження показують, що рівень знання математики систематично нижчий за рівень знання української та англійської мов по всій Україні.

Дослідження ініційовано Фондом Олени Зеленської та Київською школою економіки за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

Дані для дослідження були зібрані з п’яти різних джерел: урядових джерел, відкритих джерел, кількісних досліджень дітей, інтерв’ю з експертами та людьми, які виросли в системі інституційного догляду.

Онлайн-опитування проводилося на репрезентативній вибірці населення України віком 10–17 років. По всій Україні (крім тимчасово окупованих територій України до та після 24 лютого 2022 року) проведено 1313 інтерв’ю.

Очікується, що результати цього пілотного дослідження стануть основою для розробки державної політики, спрямованої на покращення умов життя та майбутнього дітей в Україні.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ