Британська Рада сприятиме розвитку вчителів англійської мови – Освіта.UA

[ad_1]

Британська Рада сприятиме розвитку вчителів англійської мови

МОН та Британська Рада домовились про методичну підтримку навчання вчителів англійської мови

Міністерство освіти і науки та Британська Рада погодили план заходів на 2024-2025 роки, який передбачає методичне забезпечення підготовки вчителів англійської мови закладами післядипломної освіти.

Крім того, Британська Рада створюватиме професійні спільноти вчителів та надаватиме їм методичну підтримку.

Про це домовилися під час круглого столу за участю МОН, Британської Ради в Україні та директорів і викладачів англійської мови інститутів післядипломної педагогічної освіти, що відбувся у Львові.

За інформацією Департаменту освіти та культури, Британська Рада бере активну участь у професійному розвитку вчителів англійської мови через ряд проектів.

Зокрема, ініціатива SWITLO допомагає створити професійні спільноти вчителів – групи професійної досконалості, де вчителі діляться досвідом, навчаються один в одного та знаходять рішення для подолання викликів воєнного часу. По всій країні вже підготовлено 128 фасилітаторів та створено 113 таких спільнот.

Крім того, проект Future English підготував курс підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови 7–9 класів, метою якого є підтримка реформи базової середньої освіти. Понад 5900 викладачів пройшли 30-годинний тренінг, вдосконалюючи свої підходи до викладання англійської мови в нових умовах.

Учасники круглого столу обговорили шляхи розширення таких ініціатив у співпраці з інститутами післядипломної педагогічної освіти в регіонах для забезпечення якомога ширшого охоплення вчителів.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ