HUAWEI УКРАЇНА підтримує студентів у рамках MWC та European Talent Summit 2024 – Освіта.UA

[ad_1]

Компанія Huawei організував Huawei Talent Summit в рамках цьогорічного Mobile World Congress (MWC) у Барселоні, під час якого представив низку ініціатив.

Зокрема, це Програма розвитку молодих лідерів, Спільний проект Huawei-ЮНЕСКО з навчання впродовж життя (UIL) і Програма Huawei Cloud Startup.

Компанія також оголосила, що в майбутньому стане спонсором Європейської ІТ-олімпіади серед дівчат.

Крім того, за підтримки Huawei Україна на заході перед міжнародною аудиторією виступив український студент, який торік презентував інклюзивний проект за програмою «Насіння майбутнього».

Таким чином компанія докладає максимум зусиль для підтримки та розвитку талановитої молоді у сфері ІКТ у всьому світі та в Україні зокрема.

У саміті взяли участь провідні міжнародні організації, зокрема Міжнародний союз телекомунікацій (ITU) та ЮНЕСКО, представники урядів Греції, Кенії та Мексики, жінки-лідери індустрії, підприємці та учасники програм Huawei Cloud Startup та Seeds for the Future. майбутнє). Їхні виступи об’єднала тема цьогорічного заходу – «Освіта досконалості в цифровому світі».

Україну на саміті Huawei представляла Катерина Давиденко, студентка ДУІКТ. Минулого року її команда презентувала інклюзивний стартап у рамках програми Huawei «Насіння майбутнього» – робота-помічника для дітей-інвалідів.

Винахід допомагає контролювати споживання необхідних таблеток і рідин протягом дня і підтримує функції, які полегшують життя батькам або опікунам дітей-інвалідів.

Як пригадує студентка, вона й уявити не могла, що її омріяний інклюзивний проект можна реалізувати так швидко та за допомогою провідних фахівців країни. Вона подала заявку на участь у програмі «Насіння майбутнього», і вже за півроку це рішення принесло вражаючі результати. Адже сьогодні, після реалізації власного стартапу за підтримки «Huawei Україна», перед дівчиною відкрилися ще більші можливості професійного розвитку.

«Програма «Насіння майбутнього» та «Huawei Україна» змінили моє життя, а поїздка до Барселони на захід MWC24 стала незабутнім досвідом. Тут я познайомився з талановитою та захопленою молоддю з усього світу, дізнався про їхні амбітні ідеї: від дискусій про штучний інтелект до рішень у сфері відновлюваних джерел енергії. Отриманий досвід зміцнив мою віру в здатність технологій рухати прогрес і вирішувати нагальні виклики, що постають перед світовою спільнотою. Також участь у саміті та зустрічі з однодумцями додали оптимізму щодо майбутнього та мотивації йти обраним шляхом. Дякую всім, хто мене підтримував!» – розповідає Катерина Давиденко.

На саміті також було представлено цифровий бейдж Huawei ICT Academy, який викладачі та студенти, які беруть участь в ІКТ-академіях по всьому світу, можуть використовувати у своїх соціальних мережах, зокрема LinkedIn. Це допоможе їм покращити свій особистий бренд і продемонструвати свої досягнення потенційним роботодавцям.

Зараз Huawei співпрацює з 2700 коледжами та університетами в понад 100 країнах світу в рамках програми ICT Academy, де щороку навчається понад 250 000 людей.

«Усі програми співпраці Huawei Україна з національними університетами спрямовані на те, щоб допомогти освітній галузі на завершальному етапі підготовки фахівців для телекомунікаційного ринку – через практичні навички, отримані на сучасному обладнанні та підтверджені відповідними сертифікатами, побудувати міст для майбутніх випускників з диплом на перше місце роботи Ми пишаємося Катериною та іншими студентами, які отримали нові можливості після наших програм, помітили нові перспективи та будують плани реалізації своїх професійних мрій, – коментує Володимир Білавка, заступник директора з персоналу Huawei Україна.

Talent Summit – не єдиний приклад участі українських студентів у міжнародних ініціативах Huawei. Загалом освітні програми компанії наразі реалізуються у понад 150 країнах, зокрема в Україні, і допомогли понад 2,83 мільйонам людей.

Так, у січні 2024 року Huawei Україна відправила випускницю ДУІКТ та переможницю конкурсу «Насіння для майбутнього» Тамару Берестян на Європейський захід «Насіння для майбутнього» в Китай. Протягом тижня разом зі студентами з 18 країн вона брала участь у тренінгах та майстер-класах, під час яких здобувала нові знання та вдосконалювала навички користування ІКТ для подальшого застосування їх на практиці.

А у 2022 році до «Школи жіночого лідерства в епоху цифрових технологій» вперше приєдналася студентка з України, випередивши 2500 студентів та професіоналів з усієї Європи.

Наприклад:

Програма «Насіння майбутнього». З моменту свого заснування в Таїланді в 2008 році програма «Насіння майбутнього» була реалізована в 139 країнах і регіонах світу. У ньому взяли участь понад 15 тисяч студентів. Цифрові навички та цифрова грамотність мають вирішальне значення для розвитку цифрової економіки, а велика кількість талантів є ключовим фактором як для цифрової трансформації, так і для економічного зростання. У рамках програми «Насіння майбутнього» компанія розвиває цифрові компетенції, необхідні молодим людям для досягнення успіху на ринку праці, пошуку роботи чи відкриття власного бізнесу. Програма «Насіння для майбутнього» діє в Україні з 2016 року за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Huawei ICT Academy займається базовою освітою ІКТ-спеціалістів, відкриває спеціалізовані лабораторії з новітніми технологіями навчання, а також підвищує кваліфікацію викладачів і допомагає навчальним закладам вдосконалювати систему освітніх програм. Крім того, Huawei ICT Academy надає студентам доступ до продуктів і технологій Huawei ICT і сприяє розвитку талантів. Сьогодні Huawei ICT Academy працює у 16 ​​вищих навчальних закладах у восьми містах України. Основними напрямками досліджень є штучний інтелект, великі дані та хмарні обчислення, Інтернет речей, маршрутизація та комутація, кібербезпека, зберігання даних та бездротові локальні мережі.

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) і розумних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення в різних сферах (телекомунікаційні мережі, IT, смарт-пристрої, хмарні сервіси, цифрова енергетика), компанія інвестує значні ресурси в фундаментальні дослідження, зосереджуючись на технологічних проривах, які штовхають світ вперед. У компанії працює понад 207 000 людей у ​​понад 170 країнах, обслуговуючи 3 мільярди клієнтів і споживачів у всьому світі. Компанія Huawei була заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її співробітникам. Huawei працює в Україні з 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності «Huawei Україна» охоплює чотири сфери: освіта, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища та розвиток. У 2022-2023 роках компанія разом із партнерами проводила комплексні проекти, спрямовані на надання гуманітарної та технічної допомоги по всій Україні та активно розвивала екосистему у сфері освіти.

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ



[ad_2]
Надано з: Освіта UA