інформація для абітурієнтів – Освіта.UA

[ad_1]

Vstup.OSVITA.UA: інформація для вступників

Інтернет-ресурс, який інформує кандидатів та їх батьків про хід призову кампанії

Інформаційна система “Вступ.ОСВІТА.UA” сайт, що інформує абітурієнтів та їхніх батьків про хід набірної кампанії до ВНЗ України.

На сайті розміщено інформацію про всі діючі вищі навчальні заклади України, а також про спеціальності, на які здійснюється прийом здобувачів за освітньо-кваліфікаційними рівнями молодшого бакалавра, бакалавра та магістра. До інформації входять дані про конкурентну продукцію, обсяги ліцензій, обсяги державного замовлення тощо.

Вимоги до вступників до вищих навчальних закладів

Сайт «Вступ.ОСВІТА.UA» створено з метою інформування абітурієнтів, їхніх батьків, фахівців у сфері освіти та інших зацікавлених осіб про умови вступу до будь-якого вищого навчального закладу України.

Тому в профілі кожного навчального закладу на сайті є посилання для скачування актуальних правил набору на навчання, які містять перелік акредитованих та неакредитованих освітніх програм, конкурсні пропозиції, за якими здійснюватиметься прийом на кожен рівень. за вищою освітою, порядок проведення відбіркового конкурсу, строки прийому на здобуття вчених ступенів та інші відомості.

Пошук спеціалізацій у ВНЗ України

Використовуючи сервіс пошуку спеціальностей вищої освіти, користувачі можуть знайти спеціальності за певними параметрами. Зокрема, сайт дозволяє шукати спеціальності з конкретними конкурсними предметами чи тестами, за різними формами навчання, різними причинами вступу, наявністю бюджетних місць тощо.

Статистичні дані попередніх років

На сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» представлена ​​статистична інформація за результатами набору за попередні роки по кожному ВНЗ та по кожній спеціальності окремо.

Зокрема, у профілі кожного навчального закладу та кожної спеціальності зазначаються середній бал, зарахований на кошторис та контракт, середній бал НМТ (ПТНЗ) серед зарахованих на кошторис та контракт, інформація про кількість абітурієнтів, інформація про кількість абітурієнтів. інформація про конкурс на одне бюджетне місце та інша інформація .

Оприлюднення рейтингових списків учасників

З метою оперативного інформування абітурієнтів та їх батьків про конкурсну ситуацію у ВНЗ на сайті Інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA» в профілі кожного навчального закладу оприлюднюються рейтингові списки кандидатів.

Рейтингові списки оприлюднюються за кожною спеціальністю окремо в період подання заяв про вступ на навчання та набору на навчання (липень-серпень).

У рейтингових списках зазначаються конкурсні бали, результати вступних випробувань та сертифікатів НМТ (ЗНО), інша інформація, необхідна для повного інформування зацікавлених осіб про хід вступної кампанії.

Рейтинги за результатами стартової кампанії

Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» щорічно складає рейтинг ВНЗ за результатами призову кампанії.

Метою оприлюднення рейтингу є ознайомлення широкого кола суспільства, майбутніх кандидатів, їхніх батьків та всіх зацікавлених осіб з публічними даними щодо призовної кампанії.

Перш за все, публікація рейтингу спрямована на інформування майбутніх випускників шкіл та молоді, яка планує здобувати вищу освіту. Оцінка допомагає зрозуміти можливості вступу до ВНЗ України, оцінити власні шанси та зробити усвідомлений вибір університету для здобуття вищої освіти.

Статистичні дані рейтингу поділені на кілька груп і містять статистичну інформацію про середній бал НЗО (ЗНО) учасників, кількість зарахованих на бюджет та контракт, конкурс на одне бюджетне місце, кількість зарахованих на приватну форму. університетів, а також інші дані.

Вступ.ОСВІТА.UA

Щоб отримувати оновлення щодо стартової кампанії, приєднуйтесь канал Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінки Учасник та Освіта.ua у Facebook.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ