ЄФВВ на магістратуру: напередодні ЗНО – Освіта.UA

[ad_1]

ЄФВВ на магістратуру: напередодні тестування

Професійне випробування дозволяє оцінити готовність кандидата до освоєння магістерської програми

В Україні незабаром розпочнеться основна сесія вступних випробувань до магістратури, яка триватиме з 24 червня до 15 липня.

Для участі в основній екзаменаційній сесії приймальні комісії університетів зареєстрували понад 100 тисяч майбутніх абітурієнтів.

Цього року переважна більшість вступників до магістратури мають скласти один вступний іспит.

Також для вступу на спеціальності галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування», «Журналістика», «Право», «Менеджмент та державне управління», «Міжнародні відносини», «Освіта/Педагогіка» (крім для напрямів «Фізична культура і спорт»), «Інформаційні технології» та «Сфера послуг» майбутні магістранти зобов’язані подати результати єдиного вступного випробування до ПТНЗ.

Кожен майбутній магістрант, який планував навчатися за вищевказаними спеціалізаціями, під час реєстрації мав можливість обрати один або два предмети для вивчення.

Єдиний фаховий вступний іспит оцінює готовність кандидата опанувати програму магістратури. Цей тест, як і ЄВІ, також проводить Український центр оцінювання якості освіти.

Кожен предметний тест єдиного вступного випробування на професійну посаду міститиме 140 завдань.

Для всіх спеціальностей, крім «Обліку та фінансів», усі 140 тестових завдань будуть однотипними – з можливістю вибору однієї правильної відповіді з чотирьох запропонованих варіантів.

У свою чергу тест «Облік і фінанси» міститиме 126 завдань з можливістю вибору однієї правильної відповіді та 14 завдань відкритої форми з короткою відповіддю.

Неструктуровані завдання з короткою відповіддю, які можна виконувати без калькулятора або спеціальних таблиць, не вимагатимуть складних математичних розрахунків.

Очікується, що час розрахунку не повинен перевищувати 1 хв 20 с. Якщо є ланцюгові обчислення, то не більше 2 етапів, без використання округлення.

За кожну правильну відповідь учасник тестування ЄФВВ зможе отримати 1 бал, тобто максимальна кількість балів становитиме 140.

Кандидати мають 180 хвилин для виконання всіх предметних тестів.

Результати тестування, отримані учасником іспиту, будуть конвертовані в бали за шкалою 100-200 балів, які використовуються для участі в конкурсному відборі.

Для отримання права брати участь у конкурсному відборі майбутні магістранти мають подолати баловий поріг ЄФВВ, який у 2024 році становить 35 тестових балів. Це означає, що учасник ЄВІ повинен надати не менше 35 правильних відповідей на тестові завдання одного вступного випробування на професійну посаду.

Результат іспиту учасник ЄФВВ дізнається відразу після виконання всіх екзаменаційних завдань.

Офіційна інформація про результати основної сесії буде опублікована на особистих сайтах учасників тестування до 20 липня.

Матеріали для підготовки

Тестові завдання складено за тематичними програмами:

Щоб зрозуміти, як саме виглядатимуть тестові завдання, учасники можуть переглянути зразки завдань Єдиного фахового вступного випробування та повні зразки тестових завдань онлайн.

ГОТУЙТЕСЯ ДО ТЕСТІВ

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA. Навчання в магістратурі та аспірантурі в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ