Які мінімальні (порогові) бали EVI та EFVV необхідні для вступу на магістратуру

[ad_1]

Які мінімальні (порогові) бали EVI та EFVV необхідні для вступу на магістратуру

Для участі в конкурсному відборі учасники мають набрати необхідну мінімальну кількість тестових балів

Для вступу до магістратури у 2024 році переважна більшість абітурієнтів має подати результати Єдиного вступного іспиту 2023 або 2024 років.

Також кандидати з галузей знань «Соціальні та поведінкові науки», «Управління та адміністрування», «Право», «Журналістика», «Менеджмент та державне управління», «Міжнародні відносини», «Освіта/педагогіка» (крім «Фізична культура»). і спорт»), «Інформаційні технології» та «Сфера послуг» повинні містити результати одного вступного випробування на професійну посаду.

Для отримання права брати участь у конкурсному відборі до вишів кандидати повинні подолати «поріг», тобто набрати мінімальну кількість тестових балів, яка становить 100 рейтингових балів.

Відповідно до таблиць перерахунку балів, затверджених МОН, у 2024 році поріг балів для єдиного ЗНО з іноземної мови становить 5 тестових балів із 30 можливих.

У блоці ТЗНК мінімальний «поріг» – 5 тестових балів із 33 можливих.

Для їх отримання учасник повинен дати правильні відповіді на 5 тестових завдань кожного блоку.

Що стосується EFVV, то межа для майбутніх студентів магістратури, які повинні складати цей іспит цього року, становить 35 тестових балів із можливих 140. Це означає, що учасник повинен дати не менше 35 правильних відповідей.

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA. Навчання в магістратурі та аспірантурі в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ