МОН розробляє програму фінансової освіти для дошкільнят – Освіта.UA

[ad_1]

МОН розробляє програму фінансової освіти для дошкільнят

МОН спільно з Нацбанком розробляють спецпрограму з фінансових знань для дошкільнят

Міністерство освіти і науки спільно з Нацбанком розробляють спеціальну програму фінансової грамотності для дошкільнят.

Програма спрямована на підвищення рівня фінансових знань підростаючого покоління в рамках впровадження Системи фінансової грамотності для дітей та молоді (віком від 5 до 18 років).

Згідно з документом, який є концептуальною основою формування державної політики у сфері фінансової обізнаності, фінансова освіта має починатися з дошкільного віку.

У МОН зазначають, що чим раніше дитина почне оволодівати фінансовими знаннями та навичками, тим легше їй у майбутньому буде приймати виважені та ефективні фінансові рішення, а також досягати фінансового успіху.

Планується, що в дитсадках діти повинні вчитися, що таке гроші, яка їхня вартість, як планувати витрати і заощаджувати гроші.

Також особливу увагу буде приділено питанням матеріального забезпечення під час роботи з дітьми.

«Діти дошкільного віку мають усвідомлювати ризики втрати грошей чи цінностей, а також небезпеки, пов’язані з шахраями та сторонніми особами, які цікавляться фінансовими справами», – наголошують у МОН.

Очікується, що незабаром навчальну програму з фінансової грамотності буде розгорнуто в дошкільних закладах по всій країні.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ