В університетах і коледжах створено центри допомоги кандидатам – Освіта.UA

[ad_1]

В університетах і коледжах створено центри допомоги абітурієнтам

Абітурієнти можуть звернутися за консультацією до будь-якої установи

Для допомоги кандидатам у всіх приймальних комісіях професійно-технічних, доуніверситетських та вищих навчальних закладів створено консультаційні пункти.

Абітурієнти можуть звернутися до консультаційного центру, якщо у них виникнуть запитання чи проблеми у процесі створення електронного облікового запису.

У центрах кандидати отримають допомогу у створенні електронної шафки, подачі заяв в електронній формі, надісланні додаткових документів чи відомостей, документа про освіту, на підставі якого здійснюється вступ, тощо.

Що важливо: заявники можуть претендувати на допомогу кожен університет, не обов’язково той, у якому вони планують навчатися.

Крім того, якщо заявник має право на особливі умови участі у прийомі (тобто пільги) і інформація про них відсутня в інформаційних реєстрах, він зобов’язаний перед подачею першої заявки звернутися в будь-яку поліклініку та пред’явити документи, що підтверджують право на пільги, для внесення інформації в реєстр.

Щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії, приєднуйтесь до каналів Вступ.ОСВІТА.UA Або Вступ.ОСВІТА.UA. Навчання в магістратурі та аспірантурі в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ