Запрошуємо вчителів взяти участь у Тижні поезії – Освіта.UA

[ad_1]

Запрошуємо вчителів взяти участь у Тижні поезії

Український інститут книги запрошує взяти участь у «Національному тижні читання. «Тиждень поезії»

Український інститут книги запрошує освітян долучитися до загальнонаціональної інформаційно-просвітницької акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії.

Мета кампанії – привернути увагу до ролі поетів і поетичного слова в культурі, особливо у воєнний час, адже поезія як література першою реагує на події.

Тема Тижня поезії — «Дім», а гаслом — рядок із вірша сучасної української поетеси Ірини Шувалової: «Річки завжди течуть додому».

У рамках Тижня поезії освітяни можуть проводити бесіди про поезію, організовувати поетичні вечори за участю місцевих поетів чи інші заходи, пов’язані з поезією.

Для участі, а також планування та реєстрації своїх заходів представники освітніх, освітніх та наукових установ мають заповнити Google форма.

Український інститут книги пропонує інформаційну підтримку окремих заходів, щоб забезпечити максимальну наочність для учасників.

Ви можете зв’язатися з нами електронною поштою з питань інформаційної підтримки акцій та можливого партнерства (електронна пошта захищена).

Заходи триватимуть з 16 по 24 березня, тобто включатимуть Всесвітній день поезії, який відзначають 21 березня.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ