Запрошуємо вчителів Київської та Львівської областей до «Освітнього кола» – Освіта.UA

[ad_1]

До «Освітнього кола» запрошуються вчителі Київської та Львівської областей.

На вчителів чекає цікава дискусія про роль письма, читання та самопрезентації, ігор та тренінгів

Запрошуємо освітян Львівської та Київської областей до спільного створення затишного та безпечного розвиваючого простору «Освітнє коло».

Навчальний гурток – це місце, де педагоги можуть відновити сили, поспілкуватися, відчути силу та підтримку кола однодумців.

Очікується, що кожна зустріч цього простору буде присвячена новій темі з цікавими спікерами та розширенням горизонтів самопізнання.

29-30 березня у Львові відбудеться перший захід «Освітнє коло: Навколо слова» Благодійний фонд «Крюни» та Освітній центр «МрійДій» за підтримки Street Child Ukraine.

Програма заходу триватиме 2 дні: 29 березня з 9:00 до 18:00 та 30 березня з 10:00 до 14:30. Важливою умовою участі є відвідування всієї програми.

Під час заходу вчителі проведуть цікаву дискусію про роль письма, читання та самопрезентації, літературні ігри, тренінги психоемоційної підтримки та цікаві майстер-класи про те, як слова допомагають нам ділитися, розповідати, відчувати та надихати.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників. Крім того, всі учасники отримають сертифікат про підвищення кваліфікації.

Реєстрація на захід триватиме до 18 березня. Кількість місць обмежена. Відібрані учасники отримають підтвердження участі до 20 березня.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ