Запрошуємо українців підтримати бібліотеки даруванням книг – Освіта.UA

[ad_1]

Запрошуємо українців підтримати бібліотеки даруючи книги

Портал «Експеримент» підтримує бібліотеки, запроваджуючи програму поповнення книг

Платформа культурних і соціальних проектів «Експеримент» оголосила про запуск нової програми, покликаної допомогти українським бібліотекам поповнити свої ресурси актуальною літературою.

Демонструвати “Інформаційне забезпечення бібліотек» пропонує бібліотекам безкоштовну допомогу в пошуку дарувальників книг.

Таким чином бібліотеки зможуть придбати нові книги, журнали та інші матеріали, які допоможуть їм краще обслуговувати користувачів і відповідати очікуванням читачів.

До підтримки також долучилася команда громадської організації «Експеримент», яка вже закупила комплекти книг для кількох бібліотек.

Як допомогти бібліотеці

  • Відвідайте веб-сайт проекту.
  • Йти до бік Проект «Підтримка бібліотек».
  • Виберіть бібліотеку. (На веб-сайті проекту ви знайдете список бібліотек-учасниць. Ознайомтеся з інформацією про кожну бібліотеку та виберіть ту, яку хочете підтримати.)
  • Виберіть книги. (Кожна бібліотека має власний список необхідних книг. Виберіть із цього списку книги, які ви бажаєте пожертвувати.)
  • Зверніться до бібліотеки. (Після того, як ви виберете свої книги, зв’яжіться з бібліотекою, щоб домовитися про доставку вашого подарунка. Контактну інформацію можна знайти на сайті бібліотеки (вказано електронну адресу та сторінки в соціальних мережах для кожної бібліотеки).

Пам’ятайте:

  • Ви можете подарувати відвідувачам бібліотеки будь-які книжки, які вам здадуться корисними та цікавими.
  • Не обов’язково надавати всі книги зі списку. Ти можеш віддавати стільки, скільки можеш і хочеш.
  • Немає обмежень щодо кількості бібліотек, яким ви можете пожертвувати!
  • Ваш подарунок буде корисною і цінною допомогою для бібліотеки та її відвідувачів.

Станьте спонсором бібліотеки та сприяйте розвитку української культури! Давайте підтримаємо та відновимо наші бібліотеки!

Наприклад: Портальний експеримент – онлайн-платформа, яка допомагає людям реалізовувати їхні культурні та соціальні проекти. На сайті ви також знайдете найсвіжішу інформацію зі світу культури, науки та техніки. В рамках експерименту швидко з’являються цікаві та корисні статті та подкасти про мистецтво.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ