[ad_1]

Викладачі та студенти поділяться досвідом та враженнями від відновних практик Школи Миру
Запрошуємо вчителів долучитися до онлайн-заходу «Мирна школа 2.0. Якою має бути українська школа майбутнього?
Учасники візьмуть участь у дискусії про те, як змінилася українська школа під час війни, з якими труднощами зіткнулися вчителі, діти та батьки та що повинні знати та робити освітяни, щоб тепер у школі було мирне та безпечне середовище.
Під час заходу голова правління Інституту Миру та Порозуміння та ідеолог «Школи Миру» Альона Горова представить досягнення за 5 років та розповість про місію та плани «Школи Миру» на 2024-2025 роки.
У заході візьмуть участь викладачі та студенти, які поділяться своїм досвідом та враженнями від практик відновлення Шкіл Миру.
Також запрошені експерти з освітньої сфери України, які обговорять майбутнє української школи у формі панельної дискусії: Анна Ленчовська, виконавчий директор Київського освітнього центру «Простір толерантності», Дмитро Завгородній, заступник міністра, CDTO. Міністерства освіти і науки України Лідія Фісунова, експерт з питань освіти фонду «МрійДій», Валентина Хоменко, директор ліцею Новопечерської школи, Анна Пуцова, співзасновник фонду saveD.
Крім того, Белінда Хопкінс, автор підходу Школи миру, директор організації Transforming Confused і автор книги Just Schools, розповість про відновний підхід у школах.
Захід відбудеться 3 липня о 15:00 год.
Попередня реєстрація обов’язкова, усі учасники отримають посилання на Zoom.
Нагадуємо: «Мирна школа» – це цілісна та комплексна модель побудови партнерських стосунків та безпечного спілкування у школах, створення шкільної спільноти «на рівних», об’єднання вчителів, учнів, батьків та адміністрації школи.
Проект реалізовується Інститутом миру та порозуміння з 2019 року. «Школа миру» рекомендована МОН України для використання як освітнього експерименту на українському рівні відповідно до ст. порядок у 2022 році. Наразі модель інтегрована у 28 школах у різних регіонах України та пройшли навчання понад 5000 вчителів та учнів.
Проект підтримується урядом Німеччини через спільний внесок Офісу програм forumZFD в Україні (Civilian Peace Service Forum – Ukraine) та Civil Peace Service Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та реалізується громадською організацією «Інститут миру та порозуміння» (ІМіП) у співпраці з Інститутом модернізації змісту освіти МОН та Українським НЦПРП.
[ad_2]
Надано з: Освіта UA