Як підготуватися до завдань з математики НМТ – Освіта.UA

[ad_1]

Як підготуватися до завдань з математики НМТ

Самостійне навчання допоможе вам добре підготуватися до майбутнього тесту

ЗНО у 2024 році складатиметься з двох блоків по два предмети в кожному. Перший блок складатиметься із завдань з української мови та математики, обидва предмети є обов’язковими для всіх кандидатів.

Всього в математичний блок НМТ входитиме 22 завдання, серед яких:

  • 15 завдань з можливістю вибору однієї правильної відповіді з п’яти запропонованих варіантів;
  • 3 завдання на встановлення відповідності (кожне має задати 3 «логічні пари»);
  • 4 відкриті завдання з короткою відповіддю (неструктуровані завдання).

За виконання завдань мультитестового блоку з математики учасники зможуть отримати від 0 до 32 балів.

Зміст завдань блоку математики НМТ відповідатиме чинній навчальній програмі ЗНО з математики. Ця програма охоплює всі теми з алгебри та геометрії, які учні вивчали в школі.

Як отримати високий бал?

Математичні задачі зможуть розв’язувати не лише ті, хто вивчав математику на професійному рівні, а й ті, хто вивчав її на стандартному рівні. Адже більшість завдань відповідають програмі стандартного рівня.

Крім того, кожен учасник тестування матиме можливість скористатися довідковими матеріалами, з якими необхідно ознайомитися заздалегідь.

Щоб отримати хороші результати з математики, вам потрібно наполегливо працювати над шкільною програмою, відвідуючи уроки вчителів онлайн або офлайн.

Також самостійне навчання допоможе вам добре підготуватися до майбутнього іспиту. Регулярно вирішуючи тести ЗНО-ONLINE з математики минулих років, абітурієнти зможуть повторити весь теоретичний матеріал з алгебри та геометрії, застосовуючи його на практиці.

А математичні завдання, згруповані за конкретними темами, що відповідають програмі, дозволять відпрацьовувати найпроблемніші розділи, приділяючи їм максимум уваги під час підготовки.

Якщо під час виконання окремих завдань виникають запитання щодо правильності відповідей, абітурієнти можуть скористатися коментарями до контрольних робіт з математики минулих років, наданими провідними спеціалістами з підготовки до ЗНО.

Спробувати свої сили в онлайн-демоверсіях національного багатопредметного ЗНО 2023 та 2024 років може кожен.

Майбутні учасники також можуть скористатися послугою підготовки до багатьох контрольних робіт. На сайті представлено сім навчальних варіантів мультитесту, розроблених відповідно до вимог цьогорічного ЗНО.

Регулярне виконання онлайн-тестових завдань з математики, максимально наближених до тих, що пропонуються під час реального тестування, дозволить вам звикнути до роботи в середовищі онлайн-тестування та отримати результат, який стане квитком до омріяного університету.

Для отримання оперативної інформації щодо перебігу ЗНО та призовної кампанії приєднуйтесь канал Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінки Учасник та Освіта.ua у Facebook.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ