Як навчити дитину писати роботи, вигадуючи історії – Освіта.UA

[ad_1]

Як навчити дитину писати роботи, вигадуючи історії

Практичні завдання, які допоможуть вашій дитині навчитися вільно та грамотно висловлювати свої думки письмово

Освіта.ua та проект “Дитячий розвиток” Пропонуємо вчителям і батькам десять оригінальних завдань, які розвивають творче мислення, мовну, соціальну та громадянську компетентності молодших школярів.

Виконання запропонованих завдань сприятиме формуванню вміння дітей вільно висловлювати свої думки, розширювати словниковий запас, розвивати зв’язне писемне мовлення та правопис, а також уяву, фантазію та творчі літературні навички.

Крути та пиши: ми творимо історію. Це завдання спрямовані на розвиток мовних компетенцій дітей. Виконуючи завдання, ваша дитина навчиться складати творчі історії. На основі слів, підібраних спінером, дитина повинна скласти цікаву історію. Завдання сприятиме розвитку уяви, фантазії та вмінню писати творчі роботи.

Створюємо історії зі слів, що починаються на літеру «Б» (українська мова). Це завдання допоможе розвинути уяву дитини, навички читання та письма. Вам потрібно придумати і написати розповідь, використовуючи якомога більше слів зі списку (можна дописувати свої слова на відповідну букву і змінювати їх форму). Виконуючи завдання, дитина розвиватиме творче мислення та мовленнєві навички.

Ми пишемо розповідь про країну. Це завдання сприятиме розвитку соціальної та громадянської компетентностей молодших школярів. Виконання завдання сприятиме формуванню образу культури різних країн, вдосконаленню графічних навичок та розширенню словникового запасу.

Ми творимо історію №1: ми використовуємо іменники. Це завдання призначений для розвитку мовленнєвих навичок, закріплення знань дитини про іменники, формування навичок читання та письма. На сторінці міститься список слів, з яких потрібно вибрати та обвести лише ті слова, які є іменниками. Потім за виділеними словами потрібно скласти розповідь і записати її.

Пишемо смішну і сумну історію. Це завдання допоможе дитині розвинути уяву, навички зв’язного писемного мовлення, закріпити знання про частини мови. Дитині пропонується заповнити пропуски в двох варіантах розповіді про спортсмена таким чином, щоб вийшла смішна і сумна історія. Виконуючи завдання, дитина розвине гнучкість мислення, навчиться аналізувати можливості розвитку подій і збагатить свій словниковий запас.

Доповнюємо та ілюструємо оповідання No1. Це завдання допоможе дитині розвинути мовленнєві навички, розвинути навички письма, читання та малювання. У ньому є текст під назвою «Незвичайний гість». Дитина повинна уявити, як розгорталися події в оповіданні, і заповнити прогалини, як вважає за потрібне. Таким чином дитина створить оригінальну історію та розвине уяву та фантазію.

Моя таємниця: напишемо твір. Це завдання допоможе дитині розвинути вміння писати твори за шаблоном, навчитися вживати слова у відповідній формі та розширити словниковий запас. Учням пропонується заповнити пропуски словами та фразами, щоб вийшла таємнича історія, і знайти для неї назву.

Цікаві проміжні моменти: завершуємо історію. Це завдання допоможе дитині навчитися передавати основні сюжетні події повісті за поданим початком і кінцем. Дітям пропонується розглянути початок і кінець історій і написати або намалювати те, що сталося в основній частині кожної історії. Виконуючи завдання, дитина навчиться передавати основну інформацію в усній або графічній формі.

Піратська мрія: домальовуємо історію і малюємо. Це завдання допоможе дитині навчитися складати розповідь за шаблоном. Учні можуть уявити себе справжнім піратом, скласти про себе коротку художню розповідь, заповнивши пропуски в реченнях, намалювати пірата, його корабель або скарби.

Пишемо казку «навиворіт». Це завдання допоможе вашій дитині розвинути вміння придумувати творчі історії за шаблоном, навчитися висловлювати думки від імені різних героїв і розширити словниковий запас. Учням пропонується заповнити пропуски словами та словосполученнями, щоб розкрити казку про Червону Шапочку, розказану від імені Вовка.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері і використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне користувачам сайту після швидкої реєстрації.

БІЛЬШЕ ЗАВДАНЬ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ