Втрати освіти за два роки війни оцінюють у $5,5 млрд – Освіта.UA

[ad_1]

Втрати освіти за два роки війни оцінюють у 5,5 мільярдів доларів

Однак ця кількість продовжуватиме збільшуватися протягом життя сучасних студентів, негативно впливаючи на їхні доходи

З початку лютого 2022 року освітні втрати для українських студентів можуть оцінити в $5,5 млрд.

Однак ця кількість продовжуватиме зростати протягом життя сучасних студентів, негативно впливаючи на їхні доходи та спричиняючи додаткові мільярдні збитки.

Про це йдеться у спільному дослідженні Світового банку, уряду України, Європейського Союзу та ООН Швидка оцінка пошкоджень і потребчастина якого опубліковано Міністерство освіти і науки.

Результати дослідження з оцінки втрат і потреб України у відбудові внаслідок війни з Росією були опубліковані в лютому 2024 року.

У дослідженні зазначається, що порівняння результатів PISA-2022 і PISA-2018 свідчить про зниження рівня навичок 15-річних підлітків.

Зокрема, впали бали з математики, читання та природничих наук – ці освітні втрати становлять еквівалент двох років навчання.

Більше того, згідно з результатами дослідження PISA 2022, нерівність між учнями значно зросла. Результати читання дівчаток впали більше, ніж хлопців, а учні з нижчого соціально-економічного становища показали значно гірші результати з математики, ніж їхні однолітки.

Різниця в результатах навчання між учнями з села та міста значно зросла – наразі вона становить понад 4,5 роки навчання.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ