Все про іспит на рівень володіння державною мовою для державних службовців – Освіта.UA

[ad_1]

Все про ЗНО з державної мови для держслужбовців

Матеріали про складання іспиту з української мови для виконання службових обов’язків

Пропонуємо матеріали щодо особливостей складання іспиту на визначення рівня володіння державною мовою для виконання службових обов’язків (для посадових осіб).

Цей іспит призначений для осіб, яким для виконання службових обов’язків необхідне підтвердження рівня володіння державною мовою.

Перелік таких посад міститься в Законі України «Про забезпечення функціонування української мови як державної». Це, зокрема, члени Кабінету Міністрів України, перші заступники та заступники Міністра, керівники центральних органів виконавчої влади та їх заступники, депутати місцевих рад, посадові особи органів місцевого самоврядування, державні службовці, прокурори, судді, адвокати, нотаріуси, керівники навчальних закладів усіх форм власності, педагогічні, науково-педагогічні та наукові працівники, медичні працівники державних і комунальних закладів охорони здоров’я та інші.

Іспит координується Національною комісією з мовних стандартів, а іспит проводиться офлайн уповноваженими університетами.

За результатами обстеження громадянин отримує свідоцтво державного зразка. Державний акт видається в електронному вигляді та зберігається в Реєстрі державних актів.

Публікації на цю тему:[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ