ВНЗ просять почати проводити заняття з протидії корупції – Освіта.UA

[ad_1]

Університети закликають почати викладання антикорупційних курсів

Офіс доброчесності планує залучити до викладання дисципліни «Протидія корупції та доброчесність» 50 університетів

Наступного навчального року Офіс доброчесності НАКЗ планує залучити до викладання дисципліни «Протидія корупції та доброчесність» 50 університетів.

Про це йшлося під час презентації результати пілотного викладання цієї дисципліни в 10 ВНЗ, яке тривало один семестр і завершилося у грудні.

За словами творців проекту, ця дисципліна пошириться на інші університети.

«Ми хочемо, щоб ця дисципліна стала популярною і щоб якомога більше університетів її впроваджували. Наш амбітний план на наступний навчальний рік — мати 50 університетів, які пропонують цю дисципліну. Офіс доброчесності розробляє онлайн-курс, до якого зможуть підготуватися вчителі. Університети самі обиратимуть викладачів, які викладатимуть цю дисципліну, але останні повинні будуть пройти у нас навчання та мати відповідний сертифікат», – повідомили в Офісі доброчесності НАКЗ.

Згідно з опитуванням, проведеним серед студентів, які навчалися за цим напрямом, 87% респондентів вважають цю дисципліну корисною.

Крім того, усі пілотні університети впроваджують цю дисципліну у свої навчальні плани, а в деяких, наприклад, КПІ імені Ігоря Сікорського та НДУ імені О.О. Богомольця, навчання продовжується вже в поточному семестрі.

«З вересня курс «Протидія корупції та чесність» стане обов’язковим для магістрантів юридичного факультету нашого університету, успішність студентів оцінюватиметься на іспиті», – повідомив ректор ЧНУ. Федьковича Роман Петришин.

Для початку вивчення курсу «Протидія корупції та чесність» в університеті необхідна реєстрація.

ЗАПИСУЙТЕСЯ НА КУРС

Проект «Чеснота для молоді» реалізує громадська організація Антикорупційний штаб І Офіс доброчесності NAKC за підтримки проекту «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та фінансування Міністерства закордонних справ Данії.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ