Визначено країни та міста, де проходитиме NMT-2024 – Освіта.UA

[ad_1]

Визначено країни та міста, де проходитиме NMT-2024

На даний момент угоди з організаціями та установами щодо NMT підтверджені в 28 країнах

Міністерство освіти і науки визначило перелік країн і міст, де проводитиметься національне багатопредметне ЗНО для вступників до вишів України.

NMT за кордоном проводиться для того, щоб українська молодь, яка проживає за кордоном, мала право вступати до вітчизняних вишів.

В Українському центрі оцінювання якості освіти повідомили, що наразі контракти на організацію НМТ підтверджено в Австрії, Азербайджані, Бельгії, Болгарії, Великій Британії, Грузії, Данії, Естонії, Італії, Канаді, Латвії, Литві, Люксембурзі, Німеччині, Норвегії. , Польща, Португалія, Румунія, Словаччина, США, Туреччина, Угорщина, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія та Швеція.

Ще тривають переговори з деякими іноземними установами та організаціями, зокрема з Великобританії, Ірландії, Іспанії та Молдови.

Враховуючи це, в УЦОЯО висловили сподівання, що кількість локацій, де будуть проводитися НМТ, збільшиться.

Під час основного періоду реєстрації на НМТ, який розпочнеться 14 березня і триватиме до 11 квітня включно, кандидати, які планують складати іспит за кордоном, зможуть обрати найзручніший населений пункт із запропонованого списку.

ЗНО за кордоном проходитиме так само, як і в Україні, тобто у спеціально обладнаних тимчасових екзаменаційних пунктах, де з учасниками працюватимуть україномовні вчителі, підготовлені Українським центром оцінювання якості освіти.

В УЦОЯО наголошують, що вступні випробування проводитимуться на основі прозорості та справедливості – незалежно від того, де учасники їх складатимуть.

Український центр також висловив подяку всім партнерам, які відгукнулися на прохання про підтримку.

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про NMT та стартову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ