Візьміть участь в онлайн-демоверсіях ЗНО з 3 обов’язкових предметів – Освіта.UA

[ad_1]

Скористайтеся онлайн-демоверсіями тестів NMT з 3 обов’язкових предметів

Проведення демонстраційних тестів допоможе кандидатам оцінити свій рівень підготовки

Освіта.ua пропонує учасникам 2024 року, а також усім бажаючим взяти участь в онлайн-демонстраціях НМТ з української мови, математики та історії України.

У 2024 році ці предмети є обов’язковими для всіх абітурієнтів, які планують навчатися у ВНЗ.

Тести розроблені фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти та подібні до тестів, які пропонуватимуть учасникам НМТ під час вступних випробувань.

Використання цих варіантів демонстраційного тестування допоможе кандидатам оцінити свій рівень підготовки, визначити завдання, які потребують додаткової уваги, і визначити час, необхідний для їх виконання.

Методика виконання всіх завдань у тестах максимально наближена до реального тесту, а форма відповідей відповідає типу, який буде запропоновано кандидатам під час ЗНО.

Після виконання тестів учасник отримає правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у вигляді тестів та рейтингових балів.

Окрім демонстраційних версій тестів ЗНО за 2024 та 2023 роки, сайт ЗНО-ONLINE пропонує абітурієнтам усі тести ЗНО минулих років із предметів, які вас цікавлять.

Вибіркове виконання завдань конкретних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми, передбачені програмою, з усіх предметів, які будуть представлені на НМТ.

Таке навчання допоможе пройти найпроблемніші розділи та звикнути до роботи в онлайн-середовищі.

СКЛАДАЙТЕ ЗНО З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ОНЛАЙН

ПРОЙТИ ОНЛАЙН-ТЕСТ З МАТЕМАТИКИ

ПРОЙТИ ОНЛАЙН-ТЕСТ З ІСТОРІЇ УКРАЇНИ

Щоб отримувати важливу інформацію про NMT та стартову кампанію, приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ