Вчителям пропонують курси для вдосконалення знань в IT-сфері – Освіта.UA

[ad_1]

Вчителям пропонуються курси для вдосконалення знань ІТ

Після завершення навчання учасники зможуть скласти іспити та отримати сертифікати міжнародного зразка

Microsoft, Certiport і «Формула» пропонують 1500 викладачам можливість взяти участь у трьох безкоштовних онлайн-курсах для вдосконалення своїх знань у сфері інформаційних технологій.

У курсах можуть брати участь як вчителі початкових класів, так і викладачі вищих навчальних закладів.

Курси триватимуть з березня по квітень в онлайн-формі.

Після завершення навчання учасники зможуть скласти іспити у змішаному форматі та отримати сертифікати міжнародного зразка.

Щоб взяти участь, будь ласка, заповніть відповідну форму заявки на програму за посиланнями нижче.

Microsoft Certified Educator (MCE) – програма, що висвітлює ефективні стратегії професійного розвитку вчителів та надає ефективні інструменти для інтеграції ІКТ у навчальний процес.

Програма включає навчальні матеріали, зокрема курс Microsoft 21st Century Learning Design (21CLD), який включає приблизно 7 годин самостійного навчання, практичні тести CertPREP та іспит MCE. Матеріали доступні українською та англійською мовами. Матеріали будуть надані учасникам у порядку надходження заявок.

500 учасників мають доступ до курсу та іспитів. Реєстрація.

Спеціаліст Microsoft Office (MOS) – програма, що розвиває навички роботи з Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook). Завдяки цьому ви зможете підвищити і практично оцінити свій професійний рівень.

Програма включає навчальні матеріали, включаючи курс LearnKey MOS із 18-26 годинами самостійного навчання (залежно від іспиту), практичні тести CertPREP та іспити MOS. Матеріали та іспит доступні англійською мовою.

500 учасників мають доступ до курсу та 250 кандидатів до іспитів. Реєстрація.

Microsoft Certified Fundamentals (MCF) – набір програм для тих, хто хоче розширити свої знання у сфері штучного інтелекту, науки про дані та хмарних обчислень.

Ви можете вивчати та оцінювати свої знання за допомогою курсу LearnKey Microsoft Fundamentals, який включає 18-25 годин самостійного навчання (залежно від іспиту), практичні тести CertPREP та іспити MCF. Матеріали та іспит доступні англійською мовою.

500 учасників мають доступ до курсу та 250 кандидатів до іспитів. Реєстрація.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ