В українських школах запровадять новий курс «Уроки щастя» – Освіта.UA

[ad_1]

В українських школах запровадять новий курс «Уроки щастя».

Курс буде українською адаптацією американського соціально-емоційного тренінгу Wellbeing

З вересня в українських школах планують запровадити новий предмет у рамках Всеукраїнської програми психічного здоров’я «Як справи?» під назвою «Уроки щастя».

Про те, що повідомили Перша леді Олена Зеленська анонсує запровадження курсу для українських школярів.

Курс буде українською адаптацією американського соціально-емоційного тренінгу Wellbeing.

Очікується, що уроки дозволять відкрити знання та навички, без яких неможливо жити щасливим, змістовним і плідним життям.

На заняттях буде акцентовано вміння будувати стосунки з людьми (з цим нерозривно пов’язані щастя та стабільність), креативність та вміння бути творцем власного життя, вміння любити, співчувати, жити гідно та бути вільним.

Курс також охоплюватиме розуміння того, що означає бути особистістю, мудрість і як розвиватися в ній, здатність розуміти та переживати, цінності та важливість знання сенсу життя.

Крім того, курс надасть знання про важливість емпатії, емоційного інтелекту для розуміння потреб і емоційних почуттів як себе, так і ваших близьких, про психічне здоров’я та розуміння того, як піклуватися про них.

Перша леді підкреслила, що такі навички не менш важливі, ніж знання математики чи біології.

«Особливо навички піклування про психічне здоров’я – тому вітчизняні спеціалісти адаптують курс до українських реалій, хоча зараз, на жаль, у наших дітей вони кардинально відрізняються», – підкреслила Олена Зеленська.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ