Університети розпочали реєстрацію кандидатів на магістерські іспити – Освіта.UA

[ad_1]

Університети розпочали реєстрацію кандидатів на магістерські іспити

Цьогоріч реєстрація відбуватиметься очно або дистанційно

Приймальні комісії університетів розпочали реєстрацію кандидатів до магістратури.

Цього року реєстрація відбуватиметься за умови особистої присутності учасника (персональна реєстрація) або дистанційної (дистанційна реєстрація).

У разі дистанційної форми реєстрація учасників відбуватиметься електронною поштою або іншим каналом зв’язку, вказаним навчальним закладом.

Дистанційна реєстрація відбувається за умови визначення приймальною комісією фізичної особи (особи, яка реєструє) шляхом електронної ідентифікації.

У разі дистанційної реєстрації приймальні комісії прийматимуть лише заяви-анкети з кваліфікованим електронним підписом (КЕП).

У разі відсутності кваліфікованого електронного підпису на анкеті учаснику буде відмовлено в реєстрації для участі в ЄВІ/ЄФВВ.

Майбутній кандидат магістратури може зареєструватися в будь-якому університеті, який проводить набір на навчання в магістратуру за обраною ним спеціальністю, навіть якщо кандидат не має наміру навчатися в цьому університеті.

Для реєстрації майбутній магістрант повинен особисто або дистанційно подати комплект документів до приймальної комісії університету, обрати місто здачі в Україні чи за кордоном та вибрати екзаменаційний список.

Абітурієнт вважається зареєстрованим після підготовки екзаменаційної форми.

До 29 травня триватиме реєстрація на єдиний вступний іспит та вступний фах.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ НА ІСПИТ У МАГІСТР

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати важливу інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ