Українська молодь більш стійка до стресів і краще дбає про своє здоров’я

[ad_1]

Українська молодь більш стійка до стресів і краще дбає про своє здоров'я

Українські 15-річні студенти частіше піклуються про своє здоров’я, наприклад, снідають, снять, їдять фрукти

15-річні українці краще піклуються про своє здоров’я, ніж їхні однолітки з інших країн – учасники дослідження соціально-емоційних навичок студентів.

Відповідну статистику можна знайти в результатах Міжнародного дослідження соціальних та емоційних навичок у професійних практиках (DoSEN-2023), проведеного в Україні.

Зокрема, українські 15-річні студенти повідомили про більшу частоту медичних заходів, таких як сніданок, вживання фруктів і овочів, фізичні вправи та сон протягом 8 годин порівняно із середнім показником DoSEN.

Водночас споживання алкоголю та паління цигарок серед 15-річних в Україні суттєво не відрізняються від середніх показників у країнах/населених пунктах до SES.

Крім того, студенти, які вказали, що вони піклуються про своє здоров’я, частіше заявляли, що вони мають краще розвинені соціально-емоційні навички (особливо здатність регулювати емоції, виконувати завдання та енергію), а також більшу задоволеність життям і психологічний стан. буття.

Крім того, українські студенти характеризуються вищим середнім рівнем стресостійкості порівняно з молоддю з інших країн, де проводилося дослідження.

Однак слід розуміти, що такі результати є репрезентативними для 19 із 27 регіонів України. Тобто йдеться про українських підлітків, які проживають у безпечніших регіонах, подалі від лінії фронту, за винятком Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Харківської та Херсонської областей.

ДАНІ ДОСЛІДЖЕНЬ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ