Україна отримала 2 тис. комп’ютерів із Шотландії – Освіта.UA

[ad_1]

Україна отримала 2 тис. від Шотландії.  комп'ютери

Чергову партію комп’ютерної техніки доставили до Києва для передачі навчальним закладам України

У березні дві тисячі комп’ютерів від шотландської благодійної організації Reusing IT передадуть українським вчителям у рамках проекту «Незламна освіта».

Проект фінансувався благодійним фондом «Фонд освітніх ініціатив» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Кількість партнерів, залучених до підтримки цифровізації навчальних закладів в Україні, постійно зростає.

Збір обладнання відбувається як у Великій Британії, країнах Євросоюзу та США, так і серед соціально відповідальних підприємств України.

Збір коштів на оновлення проектного обладнання українських навчальних закладів здійснюється не лише в Україні, а й за її межами завдяки залученню благодійної ініціативи Hearts For Ukraine (США).

Заявку на участь у проекті «Освіта незламна» можна подати за телефоном безкоштовної лінії «Фонду освітніх ініціатив» 0-800-351-018 або за тел. сайт фонду.

Наприклад: «Непорушна освіта» проект зі збору вживаного обладнання з-за кордону та передачі його до навчальних закладів України, ініційований «Фондом освітніх ініціатив» за підтримки Міністерства освіти і науки України, метою якого є сприяння забезпеченню доступу до дистанційного навчання. покращити матеріально-технічну базу навчальних закладів.

Проєкт діє в Україні з 2022 року та допомагає українським викладачам та студентам продовжувати навчальний процес в умовах війни у ​​змішаному та дистанційному форматі, завдяки облаштуванню цифрових освітніх центрів, розгортанню мереж WiFi в укриттях та прямій передачі мобільні та стаціонарні гаджети навчальним закладам, які їх потребують. Загальна потреба та кількість подарованих одиниць учительського обладнання у 2022-2024 н.р. відображаються в режимі реального часу на офіційному панель МОН України.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ