Україна отримає $18 млн на підтримку освіти – Освіта.UA

[ad_1]

Україна отримає $18 млн на підтримку освіти

Проект передбачає інфраструктурну підтримку, якість освіти та розвиток неформальної освіти

Міністерство освіти і науки та Глобальний фонд «Освіта не може чекати» оголосили про запуск багаторічної програми підтримки України, на яку фонд виділив 18 мільйонів доларів.

Програма складається з трьох основних компонентів, які включають підтримку інфраструктури, підвищення якості освіти та розбудову неформальної освіти.

Інфраструктурна підтримка передбачає закупівлю пристроїв для дітей, які не мають доступу до стаціонарної чи дистанційної освіти, ремонт та обладнання будинків культури, відновлення зруйнованих навчальних закладів.

У рамках підвищення якості освіти програма спрямована на створення цифрового контенту для ефективного залучення дітей до онлайн-навчання, розробку освітніх програм і матеріалів у НУШ, реформування професійно-технічної освіти, підвищення кваліфікації вчителів і викладачів.

Розвиток неформальної освіти пов’язаний з відкриттям цифрових освітніх центрів, заходами, спрямованими на компенсацію освітніх втрат та психологічно-емоційну підтримку дітей.

Підтримка та реалізація програми ECW сприятиме безперервності викладання та навчання, поєднуючи гуманітарні потреби та проекти розвитку для підтримки системи освіти під час війни.

Програма буде реалізована в 2024-2026 роках і охопить понад 40 тис. дітей і 12тис педагоги з найбільш соціально незахищених категорій суспільства.

Реальна його реалізація почнеться за кілька тижнів.

У МОН зазначають, що за ходом виконання програми можна стежити на офіційних каналах міністерства.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ