Учасники магістерської програми можуть зареєструватися на співбесіду при працевлаштуванні – Освіта.UA

[ad_1]

Учасники магістерської програми можуть зареєструватися на співбесіду

Співбесіди при прийомі на роботу замість ЄВІ, фахові іспити замість ЄФВВ пройдуть 17-28 липня

Розпочато реєстрацію заяв для здобувачів ступеню магістра для проходження співбесіди замість єдиного вступного випробування та фахового випробування замість єдиного фахового вступного випробування.

Зокрема, здобувачі магістратури, зараховані на навчання за результатами співбесіди та фахового іспиту до закладу освіти, можуть зареєструватися для участі з 1 липня шляхом подання заяви в електронній шафці після її створення та активації.

Співбесіди при прийомі на роботу замість ЄВІ та профогляди замість ЄФВВ проходитимуть з 17 по 28 липня включно.

Детальний розклад вступних випробувань буде розміщено на сайтах вишів.

Реєстрація на співбесіду та фаховий іспит триватиме до 18:00 останнього дня складання відповідних вступних іспитів у закладі, тобто не пізніше 27 липня.

Як відомо, деякі пільгові категорії кандидатів, які користуються спеціальними умовами вступу, мають право брати участь у конкурсному відборі на навчання для здобуття ступеня магістра за результатами співбесіди з іноземної мови замість ЄВІ та фахового іспиту замість ЄВІ. EFFV.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО СПЕЦІАЛЬНІ УМОВИ ВХІДУ

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA. Навчання в магістратурі та аспірантурі в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ