У Києві відбудеться освітній форум з менеджменту вищої освіти – Освіта.UA

[ad_1]

У Києві відбудеться освітній форум з менеджменту вищої освіти

Учасники форуму обговорять стійкість до війни в умовах руйнування, переміщення та фінансових обмежень

У Києві відбудеться щорічний Форум Асоціації університетів України «Управління університетами в умовах війни».

Учасники форуму обговорюватимуть стійкість під час війни, незважаючи на фізичне знищення, переселення, фінансові та ресурсні обмеження.

Йтиметься також про те, які механізми та моделі вищої освіти виявилися стабільними та їх можна використовувати для масштабування.

Крім того, учасники зосередяться на питаннях пошуку та залучення талантів на освітньому ринку, питаннях управління стратегічними змінами, зокрема бізнесом у співпраці, зокрема участі в Наглядових радах університетів, а також інструментах забезпечення фінансової стабільності та побудови взаємодії у трикутнику «бізнес – влада – громада».

Робота Форуму проходитиме у трьох тематичних секціях: «Управління талантами», «Управління стратегічними змінами», «Управління фінансовою стабільністю».

Під час сесії члени Альянсу та представники бізнесу поділяться власними моделями, а учасники зможуть розробити підходи для своїх спільнот у груповій роботі та у форматах World Cafe.

Також під час Форуму буде представлено дослідження з управління ВНЗ, проведене Благодійним фондом родини Іванчиків «Повір у себе».

Форум відбудеться 26-27 березня в Київському національному університеті імені Шевченка.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ ДЛЯ УЧАСТІ У ФОРУМІ

Для порівняння: щорічний Форум організовує Спілка українських університетів, до якої входять шість вищих навчальних закладів – Київський національний університет ім. Тараса Шевченка (Київ), Київська школа економіки (Київ), Дніпровський технічний університет, Національний технічний університет (Дніпро). , Національний університет водного господарства та природокористування (м. Рівне), Сумський державний університет (м. Суми) та Український католицький університет (м. Львів).

Інформаційним партнером Асоціації університетів України є Освіта.UA.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ