Субвенцію на шкільні автобуси отримають усі області — у пріоритеті прифронтові регіони МОН Укріїни

Свіжі Новини за останній час:


Кабінет Міністрів України ухвалив постанову «Про внесення зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання шкільних автобусів».

Постанова передбачає розподіл коштів із державного бюджету на закупівлю автобусів для закладів загальної середньої освіти всіх областей, які цього потребують.

Комісія МОН розподілятиме субвенцію пропорційно до кількості учнів, які потребують підвезення та яких не підвозять шкільними автобусами, на підставі поданої обласними державними (військовими) адміністрації інформації та даних державної статистичної звітності.

Пріоритет на отримання державного фінансування отримають регіони в зоні ведення бойових дій та прикордонні області, а саме: Харківська, Дніпропетровська, Миколаївська, Одеська, Сумська, Херсонська та Чернігівська.

«Цьогорічну субвенцію на укриття було спрямовано саме на прифронтові території, де доступ до очної освіти практично неможливий через загрозу постійних обстрілів. Підвезення є ще однією з ключових інфраструктурних складових для повернення учнів до очного навчання. Адже саме завдяки автобусам у громад буде змога довозити дітей до більш безпечних територій у школи з укриттями, які будують і ремонтують коштом державного і місцевого бюджетів», — зазначив заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків.

Розмір державної субвенції на закупівлю шкільних автобусів становить 1 мільярд гривень.

Комісія МОН формує пропозиції щодо розподілу субвенції між обласними бюджетами відповідно до поданих заявок від обласних військових адміністрацій.

Нагадаємо, що у квітні уряд затвердив механізм розподілу фінансування на облаштування безпечних освітніх просторів у закладах освіти у 2024 році. Зараз триває розподілення державної субвенції на укриття для 8 прифронтових і прикордонних з росією областей.

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ