що робити на контрольній – Освіта.UA

[ad_1]

Основна сесія загальнонаціональний багатопредметний тест відбудеться з 14 травня по 25 червня.

Ми пропонуємо учасникам тестування алгоритм дій, який допоможе їм засвоїти правила проведення тестування та почуватися впевнено та комфортно під час відвідування екзаменаційного центру.

Допуск до екзаменаційного центру

Для допуску до тимчасового екзаменаційного пункту обстежуваний повинен пред’явити паспортний документ та довідку, яку самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки напередодні іспиту.

Також потрібно мати запрошення. Воно, як і сертифікат, може бути в онлайн-формі, тобто учасник іспиту може завантажити запрошення на свій телефон і в такому вигляді пред’явити його для входу на ЗОЗ.

Кожен випробуваний має право взяти з собою прозору пляшку води, поживну закуску (бутерброд, батончики, горіхи тощо) і ручку будь-якого кольору для роботи з чернеткою.

Вхід до аудиторії

На вході до тимчасового екзаменаційного пункту екзаменованого зустріне спеціаліст, який перевірить документи та повідомить присутнім, де проходитиме іспит.

У центрах за межами України цей спеціаліст буде україномовним.

Списки з іменами та поділом за одержувачами, якщо їх декілька, будуть вивішені на вході до центру.

Учасник НМТ зобов’язаний слідувати вказівникам до певної групи одержувачів. В аудиторії фахівець центру вкаже місце за комп’ютером, яке повинен зайняти екзаменований.

Перевірь

Перед початком іспиту викладач протягом 5-7 хвилин інструктує в аудиторії, як буде проходити оцінювання і на що повинен звернути увагу екзаменований.

Спеціаліст нагадає, що під час огляду не можна користуватися мобільними телефонами, навушниками та іншими засобами зв’язку чи технічними засобами.

Усі ці предмети обстежуваний повинен залишити у спеціальному місці для особистих речей.

Викладач також попереджає, що учасник не повинен відкривати будь-які інші вікна браузера, окрім того, у якому відбувається тестування.

У разі порушення будь-якої з цих чи інших вимог, оголошених інструктором, тестування цього учасника буде припинено, і він або вона не отримає результат NMT.

Початок роботи над тестом

Після проходження навчальної частини кожен учасник отримає логін і пароль для входу в систему.

Після входу в систему кандидати повинні ознайомитися з правилами складання іспиту на екрані монітора.

Після цього учасник може приступати до виконання тестових завдань.

Відлік

Відлік часу починається з моменту входу учасника в систему та ознайомлення з правилами проходження тесту.

Зворотний відлік буде постійно перед учасником тестування у вікні тестування.

Зворотний відлік тривалості повітряної тривоги

У разі короткочасної повітряної тривоги таймер призупиняється на час вимушеної перерви.

Час, відведений на іспит, не скорочується. Після завершення сигналу тривоги тестування продовжуватиметься у звичайному режимі, а час, відведений учаснику тестування, буде відновлено.

У разі тривалої тривоги (понад 2 години) учасник НМТ втрачає можливість пройти тестування та отримати прийнятний у цей день результат.

Водночас такий учасник зможе подати заяву на проходження ЗНО на додатковій сесії.

Робота з тематичними блоками НМТ

Під час роботи з тестовими завданнями з кожного тематичного блоку учасник повинен відзначити відповідь, яку вважає правильною, та записати свою відповідь.

Якщо учасник впевнений у відповіді, він або вона може відразу позначити її як правильну. У разі сумнівів учасник може записати номер запитання та заблокувати проект, щоб повернутися до цього завдання пізніше.

Абітурієнти можуть виконувати завдання з двох предметів в одному блоці (тобто українська мова та математика – у першому блоці до перерви, а історія України та предмет за вибором – у другому блоці після перерви) у будь-якому порядку.

Абітурієнти мають право пропустити завдання та повернутися до їх виконання протягом 120 хвилин, тобто часу тестування одного блоку.

Використання чернетки

Під час виконання завдань кожен учасник тестування має право використовувати чорновий варіант.

Для цього у кожного екзаменованого на столі буде чистий аркуш паперу, на якому він зможе зробити всі розрахунки, оцінки, записи, схеми тощо.

У разі необхідності учасник може використати додатковий проект.

Після того, як ви закінчите тест, ви можете взяти чернетку з собою.

Додаткові матеріали NMT

У системі тестування будуть доступні додаткові довідкові матеріали з математики, хімії та фізики.

Під час іспиту кандидати зможуть використовувати деякі формули та таблиці, дозволені процедурою.

Ви можете прочитати їх заздалегідь.

Кінець тестування

Після того, як учасник виконає всі завдання, натисніть кнопку «ЗАВЕРШИТИ ТЕСТ».

Якщо учасник пропустив будь-яке завдання або не зберіг правильну відповідь, система видасть повідомлення про те, в якому завданні, в якому блоці не було надано або не збережено відповідь.

Учасник повинен повернутися до цих завдань і вибрати ті відповіді, які він вважає правильними. Ці відповіді слід записати.

Потім знову натисніть кнопку «ЗАВЕРШИТИ ТЕСТ».

Якщо всі відповіді збережені, система знову запитає, чи справді учасник хоче проходити тест. Учасник повинен підтвердити свій намір, натиснувши «ТАК».

На цьому тестування учасника завершується.

Отримання результатів ЦМР

Одразу після підтвердження наміру пройти тестування учасник отримає на екрані результат з кожного з чотирьох предметних блоків.

Результат буде представлено у вигляді тестових балів, набраних учасником NMT з кожного предмету.

Офіційні результати набору до ВНЗ за шкалою 100-200 балів кожен учасник основної сесії NMT отримає на свою електронну шафку до 2 липня.

Кожен учасник може самостійно дізнатися результати за шкалою 100-200 балів, користуючись таблицями перерахунку результатів тестування з усіх предметів, опублікованими в Порядку прийому до університету.

Вихід з аудиторії

Після отримання результатів тестування учасник повинен з’явитися перед викладачем і відзвітувати про проходження тестування.

Потім він повинен підписати відповідний протокол і тільки після цього забрати свої речі та покинути аудиторію.

БІЛЬШЕ ПРО DTM 2024

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про NMT та стартову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ