Що потрібно знати абітурієнтам про реєстрацію в НМТ – Освіта.UA

[ad_1]

Що повинні знати кандидати про реєстрацію в NMT?

Пояснення для майбутніх учасників NMT щодо правильної реєстрації на дійсний іспит

Реєстрація для участі в цьогорічному виданні розпочнеться 14 березня загальнонаціональний багатопредметний тест. Процедура триватиме до 11 квітня. Пропонуємо пояснення для майбутніх учасників NMT, як правильно зареєструватися для участі в важливому іспиті.

У 2024 році реєстрація учасників НМТ буде електронною.

Кожен учасник тестування зобов’язаний створити особистий електронний кабінет. Для його створення учасникам необхідно буде скористатися спеціальним сервісом на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Функція створення практики буде доступна одночасно з початком реєстрації, тобто з 14 березня.

Для реєстрації для участі в НМТ майбутній учасник після створення електронного кабінету повинен виконати такі дії:

 • вводити персональні дані та інформацію щодо участі в НМТ;
 • надсилати скан-копії або фотокопії реєстраційних документів в електронному вигляді;
 • підтвердити готовність брати участь у NMT;
 • надсилати внесені відомості та копії документів до регіонального центру для опрацювання;
 • створення сертифіката NMT 2024.

Копії яких документів будуть потрібні для реєстрації?

Для реєстрації майбутнім кандидатам знадобиться:

 • паспорт або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
 • документ, що підтверджує відомості про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує здобуття особою повної загальної середньої освіти у 2024 році (для випускників цього року) або атестат про закінчення повної загальної середньої освіти (у справа випускників минулих років);
 • документякий підтверджує внесені відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): облікової картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.

У разі необхідності учасник повинен додати копії:

 • свідоцтво про зміну імені або свідоцтво про шлюб чи розірвання шлюбу (для осіб, документи яких містять розбіжності в персональних даних);
 • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для ЗНО за зразком вихідної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для ЗНО», затв. наказ Міністра освіти і науки України, МОЗ України від 29 серпня 2016 р. № 1027/900 (для осіб з особливими освітніми потребами);
 • нотаріальний переклад українською мовою документів, що подаються для реєстрації (у разі подання особами документів, складених іноземною мовою);
 • документ, що підтверджує причину невнесення відомостей про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
 • документ, що підтверджує причину, яка перешкоджає участі в основних засіданнях НМТ.

Що важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ завантажує в особистий кабінет, має бути відсканованою або сфотографованою копією оригіналу у вигляді окремого файлу у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 МБ; зображення повинно бути чітким і повнорозмірним (без обрізання сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і легким для читання.

Вибір теми додаткового блоку

Крім того, під час реєстрації учасник матиме можливість обрати тему додаткового блоку та поселення в Україні чи за кордоном, де він перебуватиме протягом днів NMT. Ця інформація буде використана для розподілу учасників до тимчасових пунктів тестування.

Предмети, які вивчаються в основному блоці НМТ – українська мова, математика та історія України – автоматично вказуватимуться в реєстраційній службі, тому абітурієнту необхідно буде обрати лише один із предметів другого блоку НМТ із запропонованого переліку. .

Обрати декілька предметів із додаткового блоку неможливо, тому що НМТ буде цілісним (він складатиметься з двох блоків, які включатимуть по чотири предмети), тому реєстрація на тестування з більшої чи меншої кількості предметів неможлива.

Внесення змін до персональних даних в електронному кабінеті

Після того, як ваша інформація буде подана на обробку до 15 квітня в особистому кабінеті ви зможете змінити інформацію про:

 • назву обраного предмета, з якого екзаменований бажає складати іспит;
 • розрахунок в Україні або за кордоном, де він буде проходити в дні NMT;
 • необхідність проходження НМТ під час додаткових сеансів.

Сертифікат підтверджує факт реєстрації для участі в НМТ. Учасник зможе налаштувати його в особистому кабінеті, якщо регіональний центр підтвердить реєстрацію учасника для участі в НМТ. Ця функція стане доступною не пізніше семи календарних днів з моменту подання інформації для обробки.

БІЛЬШЕ ПРО NMT

Щоб отримувати важливу інформацію про NMT та стартову кампанію, приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ