Розпочинаємо навчання ще 60 майстрів-кухарів МОН Укріїни

Свіжі Новини за останній час:

Попри повномасштабну війну продовжуємо втілювати реформу шкільного харчування, яка розпочалася в 2020 році за ініціативою першої леді Олени Зеленської. Розвиток кадрового потенціалу є невіддільною складовою реформи шкільного харчування. Саме тому відкриття «кулінарних хабів» — це одна з наших найважливіших місій. 

Найближчим часом ще 60 майстрів виробничого навчання у сфері громадського харчування з міст та сіл Сумської, Закарпатської та Вінницької областей матимуть змогу пройти онлайн-навчання та підвищити кваліфікацію, щоб передати свої знання кухарям шкільних їдалень й консультувати громади щодо надання послуг з організації харчування в школах.

Навчання майстрів здійснюватиме ГО «Культ Фуд» у партнерстві з ГО «Національна асоціація громадського харчування». Програма охоплюватиме теоретичну та практичну частини, під час яких майстри вивчатимуть: 

  • цілі та особливості реформи шкільного харчування;
  • принципи створення шкільного меню, технологічних карток до страв і калькуляційних карт; 
  • вимоги до безпечності харчових продуктів і гігієнічні норми;
  • товарознавство, забезпечення якості харчових продуктів, страв і напоїв;
  • особливості харчування дітей і підлітків.

Також учасники навчання разом з експертами готуватимуть страви за традиційними й сучасними технологіями з використанням багатофункціонального обладнання. 

Реалізація цієї частини проєкту стала можливою завдяки програмі «Розвиток трудового потенціалу для України», що реалізує громадська організація «Міжнародна фундація розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України». 

Минулого року ГО «Культ Фуд» у межах стратегії реформи шкільного харчування першої леді Олени Зеленської за підтримки Міністерства освіти і науки України та в партнерстві з ГО «Національна асоціація громадського харчування» такі навчання організовано у 3 кулінарних хабах для 65 тренерів із 4 областей, які вже навчають шкільних кухарів.

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ