Розпочато реєстрацію учасників для участі в НМТ – Освіта.UA

[ad_1]

Реєстрація на цьогорічне національне багатопредметне ЗНО для майбутніх здобувачів вищої освіти розпочалася 14 березня.

Реєстрація учасників НМТ відбуватиметься дистанційно за допомогою спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Під час реєстрації учасник має обрати четвертий предмет НМТ із додаткового блоку – українська література, географія, біологія, фізика, хімія, іноземні мови (англійська, французька, німецька, іспанська) та обрати поселення в Україні чи за кордоном, де він проживатиме. буде в дні NMT.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ В NMT

Для реєстрації для участі в НМТ учаснику необхідно самостійно створити особистий обліковий запис на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати там такі дії:

  • вводити персональні дані та інформацію щодо участі в НМТ;
  • надсилати скан-копії та/або фотокопії реєстраційних документів в електронному вигляді;
  • підтвердити готовність брати участь у NMT;
  • надсилати внесені відомості та копії документів до регіонального центру для опрацювання;
  • створення сертифіката NMT 2024.

Які документи знадобляться для реєстрації в NMT?

Для реєстрації вам знадобиться паспорт або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ.

Що важливо: вказуючи дані в документі, що посвідчує особу, зверніть увагу, що паспортні документи громадянина України, термін дії яких закінчився під час воєнного стану, залишаються дійсними, тому ви можете зареєструватися за наявною ID-карткою.

Додатково при реєстрації необхідний документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчанняякий підтверджує отримання повної загальної середньої освіти у 2024 році (для випускників цього року) або атестат про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років).

Крім того, ви повинні його мати документякий підтверджує внесені відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): облікової картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено відомості про РНОКПП.

Що важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ завантажує в особистий кабінет, має бути відсканованою або сфотографованою копією оригіналу у вигляді окремого файлу у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 МБ; зображення повинно бути чітким і повнорозмірним (без обрізання сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і легким для читання.

Вибір категорії абітурієнта

Під час реєстрації учасникам необхідно буде вказати свою категорію.

Випускник минулих років – особа, яка вже має повну загальну середню освіту, тобто має відповідний документ: атестат про закінчення загальної середньої школи або атестат.

Наприклад, якщо ви навчаєтеся на 3-4 курсі, але вже маєте документ про освіту, виберіть категорію «випускники минулих років» і надішліть скан/ксерокопію свого атестата про закінчення у відповідному полі.

Якщо ви навчаєтесь у школі/ліцеї/ліцеї або на першому-другому курсі ВНЗ чи ПТУ і лише цього року отримаєте повну загальну середню освіту – вкажіть категорію “випускник поточного року” і виберіть зі списку свій навчальний заклад.

Ваш документ, що підтверджує здобутий освітній рівень, – довідка з місця навчання, в якій має бути вказано, що «ви закінчуєте загальноосвітню середню школу в (місяць) 2024 року в (назва закладу)».

Учасники НМТ, які перебувають за кордоном

Якщо ви продовжуєте навчання дистанційно в українському закладі і цього року отримаєте повну загальну середню освіту – при реєстрації не вибирайте категорію «в іноземному навчальному закладі», а виберіть зі списку «в іноземному навчальному закладі» , скласти список і завантажити довідку з місця навчання про завершення навчання на національному відділенні.

Під час реєстрації зазначаються, що навчаються в іноземному навчальному закладі лише ті кандидати, які цього року здобуватимуть повну загальну середню освіту в іноземному навчальному закладі.

Якщо Ви цього року будете здобувати середню освіту за кордоном, а не в Україні, просимо надіслати копію нотаріально завіреного перекладу довідки з місця навчання, в якій буде зазначено, що «закінчити загальну середню освіту в (місяці) 2024 р. (прізвище та ім’я) іноземний навчальний заклад).

Вибір четвертого предмета

Обов’язковим етапом заповнення реєстраційної форми є вибір із запропонованих списків обраного предмету, з якого кандидат бажає складати іспит.

Обрати кілька предметів із додаткового блоку неможливо, оскільки НЗМ буде цілісним (складатиметься з двох блоків по два предмети), тому реєстрація на тестування з більшої чи меншої кількості предметів неможлива.

Інші варіанти

Під час реєстрації учасник НМТ повинен обрати місце в Україні чи за кордоном, де він планує перебувати протягом днів НМТ та складати іспит. Ця інформація буде використана для розподілу учасників до тимчасових пунктів тестування.

Крім того, за потреби учасник зможе обрати мову, якою хоче отримати сертифікаційні завдання з математики, історії України, біології, географії, фізики чи хімії.

Внесення змін

До 15 квітня заявник зможе внести зміни до власних даних щодо:

  • назву предмета додаткового блоку, з якого кандидат бажає складати іспит;
  • розрахунок в Україні або за кордоном, де він буде проходити в дні NMT;
  • необхідність проходження НМТ під час додаткових сеансів.

Підтвердженням реєстрації для участі в дослідженні є Сертифікат NMT. Його можна створити в особистому кабінеті, якщо реєстрація учасника підтверджена. Ця функція стане доступною не пізніше семи календарних днів з моменту подання інформації для обробки.

Реєстрація на NMT триватиме до 11 квітня.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ В NMT

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо ЗНО та призовної кампанії Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ