Результати конкурсу при вступі до ВНЗ – Освіта.UA

[ad_1]

Конкурсний бал для вступу до коледжу

Як приймальні комісії ПТУ з підготовки до здобуття вищої освіти підраховують конкурсні бали кандидатів?

Підсумок конкурсу – це комплексна оцінка досягнень учасника, яка розраховується на підставі результатів вступних випробувань та інших показників конкурентоспроможності для найближчого підрозділу, відповідно до Порядку прийому на роботу та Положення про прийом на роботу відповідного навчального закладу.

На основі конкурсних балів здійснюється конкурсний відбір до ПТНЗ, які готують до здобуття вищої освіти.

Для вступу на бюджет учасники проходять індивідуальну співбесіду або творчий конкурс, який проходить в один етап.

Матеріали вступних випробувань, у тому числі відеозаписи співбесід та творчих конкурсів, зберігаються не менше одного року, після чого знищуються відповідно до складеного акта.

Конкурсна оцінка для прийняття бюджету

Конкурсний відбір здійснюється на підставі конкурсних балів або за результатами розгляду супровідних листів відповідно до Положення про прийом на роботу.

Для кандидатів, які Введіть на основі загальної базової освіти (після 9 класу) або повної загальної (професійно-технічної) середньої освіти (після 11 класу) або на рівні кваліфікованого робітника. на бюджетні місцярезультат змагання розраховується за формулою

KB = TC або USДе

  • ТЗ – оцінка творчого конкурсу;
  • СК – це оцінка індивідуальної усної співбесіди, яка може містити до десяти додаткових балів за успішне закінчення підготовчих курсів навчального закладу до вступу до нього.

За результатами творчого конкурсу виставляється позитивна оцінка за шкалою 100-200 (з кроком в один бал) або приймається рішення про негативну оцінку учасника («незадовільно»).

За результатами індивідуальної усної співбесіди також ставлять одну позитивну оцінку за 100-200-бальною шкалою (з інтервалом в один бал) або приймають рішення про негативну оцінку кандидата («незадовільно»).

Замість проходження співбесіди учасник може подати результати:

При цьому конкурсний результат учасника визначається як середній результат з предметів зовнішнього незалежного оцінювання з 2021 року (українська мова і література/українська мова, предмет за вибором учасника) із збільшенням на 25 відсотків, але не більше ніж 200 балів, або середній результат з усіх предметів національного багатопредметного тестування з підвищенням 25 відсотків, але не більше 200 балів.

Особи, які входять до складу збірних команд України та беруть участь у міжнародних олімпіадах (відповідно до наказу МОН України), олімпійських, параолімпійських та деолімпійських іграх (відповідно до пропозиції Міністерства освіти і науки України). молоді та спорту України) отримують 200 балів.

Особливості укладання договору

У разі вступу на навчання лише за контрактом, достатньо подати необхідні документи та супровідний лист.

Вимоги до супровідних листів затверджуються головами приймальних комісій та оприлюднюються на веб-сайті (сайтах) закладів освіти.

Приймальна комісія університету ознайомлюється із супровідним листом і на його основі складає рейтинговий список кандидатів.

Навчальний заклад перевіряє супровідні листи на оригінальність тексту та надає результати цих перевірок Уповноваженому з питань запобігання та виявлення корупції.

Складено відповідно до Порядок набору до професійно-технічних навчальних закладів.

Щоб отримувати оперативну інформацію про хід стартової кампанії, приєднуйтеся до сторінок Вступ.Освіта.ua в Telegram Або Учасник І Освіта.ua на Фейсбуці.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ