Реєстрація NMT-2024 за допомогою програми «Акція»: алгоритм – Освіта.UA

[ad_1]

Реєстрація NMT-2024 за допомогою програми «Акція»: алгоритм

Учасники НМТ під час реєстрації можуть скористатися мобільним додатком Дія

Майбутні учасники НМТ можуть використовувати мобільний додаток «Дія» під час реєстрації на іспит під час створення особистого кабінету.

Для цього потенційному заявнику достатньо мати ID-картку або закордонний паспорт у Діа.

Як відомо, за допомогою створення особистого кабінету спеціальні службирозміщені на сайті УЦОЯО, розпочинається реєстрація для участі в НМТ.

Перший крок, а саме введення персональних даних (реєстраційний номер свідоцтва про взяття на облік платника податків (РНОКПП), прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження, дані з документа, що посвідчує особу), можна здійснити за допомогою програми Дія або самостійно заповнивши форму на сайті реєстрації.

Реєстрація в додатку Action пришвидшить цей крок.

Учаснику потрібно лише надіслати через Дію копію цифрового паспорта – і необхідні для реєстрації персональні дані автоматично надсилаються на сайт реєстрації.

Крім того, не потрібно буде вручну завантажувати копії паспорта та картки платника податків.

Алгоритм реєстрації

Ну, я йду на сайт спеціальні служби «Реєстрація для участі в НМТ», ознайомившись із запропонованими документами, натисніть кнопку «Почати реєстрацію».

Потім виберіть опцію «Створити з Дією», потім натисніть на QR-код або відскануйте його камерою смартфона, на якому встановлена ​​«Дія», і підтвердіть надсилання копії паспорта Дії з підписом.

Потім на сайті реєстрації необхідно заповнити коротку стандартну форму, зокрема:

  • надати контактні дані;
  • вибрати категорію «випускник поточного року» або «випускник минулих років»;
  • вказати предмет навчання на вибір із запропонованого переліку;
  • вибрати місто в Україні, де плануєте перебувати в дні іспиту, або місто за кордоном, де ви хочете скласти ЗНО;
  • завантажити копію документа, що підтверджує освіту (якщо ви випускник 2024 року, скачайте довідку з місця навчання, якщо ви закінчили попередні роки – копію атестата).

Потім натисніть відповідну кнопку на сайті, щоб ваші дані були надіслані на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти.

Особистий кабінет – канал зв’язку з регіональним центром оцінювання якості освіти: тут вам надійде повідомлення про успішну реєстрацію.

До речі, відтепер увійти в особистий кабінет можна також за допомогою Дія.Підпис. Для цього його потрібно відкрити сторінка особистого кабінетувибрати опцію «Увійти за допомогою програми Дія», натиснути на QR-код або відсканувати його камерою смартфона з Дією та пройти фотоверифікацію.

За матеріалами Український центр оцінювання якості освіти.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ