Реєстрація майбутніх випускників до ЄВІ: основні етапи – Освіта.UA

[ad_1]

Реєстрація майбутніх випускників в ЄВІ: основні етапи

Майбутні магістранти мають право зареєструватися як на денну, так і дистанційну форму навчання в будь-якому університеті

Особам, які цього року планують розпочати навчання в магістратурі, необхідно зареєструватися на вступний іспит.

Умовою допуску майбутнього випускника до вступного іспиту у ВНЗ, де він планує навчатися, для здобуття ступеня доктора філософії є ​​складання одиниці єдиного вступного випробування з іноземної мови на суму не менше 130 балів. або доктор гуман.

Реєстрація на ЄВІ відбуватиметься у приймальних комісіях університету.

Майбутні магістранти мають право реєструватися як на місці, так і дистанційно.

Подати документи для реєстрації в ЄВІ можна в будь-якому українському ВНЗ, а не тільки в тому, де планує навчатися майбутній науковець.

Алгоритм віддаленої реєстрації

Реєстрація відбуватиметься шляхом взаємодії двох сервісів, роботу яких забезпечують ДП «Інфоресурс» та Український центр оцінювання якості освіти.

Щоб дистанційна реєстрація пройшла успішно, дотримуйтеся наступного алгоритму:

1. Створіть набір відсканованих або ксерокопійних реєстраційних документів:

  • заповнену заяву-анкету для складання екзаменаційної роботи з накладеним Вами кваліфікованим електронним підписом (КЕП);
  • документ, що посвідчує особу, зазначений у анкеті;
  • документ, що підтверджує відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП) або документ, що підтверджує причину невнесення відомостей про РНОКПП до заяви;
  • документ, що підтверджує ступінь здобуття вищої освіти (для осіб, які закінчили навчання в попередні роки);
  • Бібліографія щодо запланованої дати закінчення навчання та отримання диплома у 2024 році;
  • фотокартки на документи (кольорові або чорно-білі) із зображенням, що відповідає віку вступника;
  • медичну довідку за формою первинної облікової документації 086-3/о (у разі необхідності створення спеціальних (спеціальних) умов для проходження вступних випробувань).

Під час заповнення анкети з інформацією, необхідною для складання екзаменаційної роботи, потенційні випускники мають обрати місто підготовки в Україні чи за кордоном, назву іноземної мови, якою вони бажають складати ЄВІ.

Учасник має право внести зміни до реєстраційних даних, пройшовши повторну реєстрацію протягом терміну реєстрації.

Для цього учасник зобов’язаний звернутися до приймальної комісії, яка зареєструвала його для складання вступного іспиту, та повернути раніше виданий екзаменаційний листок для його анулювання.

Якщо під час перереєстрації учасник бажає змінити свої персональні дані, він повинен надати документ(и), що підтверджує зміну персональних даних.

2. Надіслати скан-копії або ксерокопії реєстраційних документів на електронну адресу приймальної комісії.

Перед відправленням листа, будь ласка, перевірте правильність даних, зазначених в анкеті.

3. Отримайте відскановану копію екзаменаційної роботи.

Після отримання копій документів представник приймальної комісії перевіряє наявність усіх необхідних для реєстрації документів та їх правильність.

У разі успішної реєстрації учасник отримає відскановану копію екзаменаційної роботи на електронну адресу, вказану ним у анкеті.

Якщо учасник виявив помилки в екзаменаційному листі, йому необхідно звернутися до приймальної комісії.

Оригінал екзаменаційного листка зберігається у відділі прийому на роботу. Екзаменований зобов’язаний зібрати екзаменаційний листок не пізніш як за 2 тижні до початку вступних іспитів.

Заповнену екзаменаційну картку можна отримати особисто, звернувшись до приймальної комісії, або поштою, якщо учасник повідомив про таку потребу в анкеті-заявці.

Якщо за два тижні до початку вступних іспитів екзаменаційний лист не надійшов за адресою, зазначеною в заяві, учасник зобов’язаний звернутися за роз’ясненнями до приймальної комісії, до якої він направив реєстраційні документи.

Очна реєстрація

При прямій реєстрації майбутній випускник зобов’язаний подати такий самий комплект документів до приймальної комісії будь-якого ВНЗ України, лише без подання кваліфікованого електронного підпису.

Після перевірки поданих документів учасник ЄВІ отримує оригінал екзаменаційного листка, який разом із документом, що посвідчує особу, та запрошенням є умовою допуску до екзаменаційного центру для складання іспиту.

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти створено інформаційну сторінку для зареєстрованих учасників «Кабінет учасника вступних іспитів»до якого можна отримати доступ за номером екзаменаційного аркуша та PIN-кодом, наданим у ньому.

До 17 червня в кабінеті видаватимуться запрошення-перепустки із зазначенням дати, часу та місця проведення тестування під час основної сесії.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ