Програма підготовки дитини до школи – Освіта.UA

[ad_1]

Програма підготовки дитини до школи

Спеціально підібрані завдання дозволять вашій дитині спокійно підготуватися до школи

Дизайн “Дитячий розвиток” пропонує батькам та педагогам програму підготовки до школи для дітей 5–6 років. Програма складається зі 180 спеціально підібраних завдань, які допоможуть вашій дитині цікаво та спокійно підготуватися до нового етапу життя.

Ця програма інтелектуального розвитку дозволить дитині в ігровій формі знайомитися з навколишнім світом, розвивати логіко-математичну, комунікативну та емоційну компетентності, а також сприятиме розвитку уваги, пам’яті, самостійності та посидючості.

Завдання підібрано таким чином, щоб чергувалися різні види діяльності: усна, практична, творча. Найголовніше – не поспішати з відповідальністю за дитину, а дати їй час подумати і подумати.

Програма розрахована на 45-60 днів (9-12 тижнів). Кожен тиждень триває 5 робочих днів, протягом кожного з яких дитина повинна виконати 3-4 завдання. Будь-які два дні на тиждень є вихідними.

Ви можете розпочати програму у зручний для вас час, починаючи з першого дня першого тижня. Не перевантажуйте дитину, завдання розплановані на 15-20 хвилин в день. Якщо ваша дитина виявляє ознаки втоми, змініть вид діяльності, зробіть перерву, а потім поверніться до роботи.

Перемежовуйте виконання завдань активним відпочинком, а кожну вправу підсилюйте емоціями, адже позитивні емоції сприяють пам’яті та мотивують дитину.

Після виконання програми ви можете винагородити свою дитину спеціальний дипломщо стане винагородою за сумлінне та вміле виконання завдань та підтвердить, що дитина набула таких навичок поведінки, як старанність, охайність та самодисципліна, необхідні для подальшого навчання.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРОГРАМИ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ