Порядок проведення НМТ у 2024 році набув чинності – Освіта.UA

[ad_1]

Набув чинності порядок проведення НМТ у 2024 році

Документ містить інформацію про основні принципи підготовки, проведення та визначення результатів НМТ

В Україні набув чинності порядок проведення ЗНО у 2024 році.

Документ визначає основні принципи підготовки та проведення НЗО для оцінювання результатів навчання випускників, здобутих на основі повної загальної середньої освіти.

Крім того, Порядок проведення НМТ містить інформацію щодо особливостей проведення основної та додаткових сесій у тимчасових пунктах іспиту, визначення результатів, подання та розгляду апеляційних скарг тощо.

Взяти участь у ЗНО зможуть особи, які вже мають повну загальну середню освіту (випускники минулих років) або завершуватимуть її цього року.

Усі учасники мають зареєструватися на тестування на сайті УЦОЯО згідно із законодавством у зазначений період з березня до початку квітня.

Під час реєстрації учасники мають вказати особисті дані, додати необхідні документи та, окрім трьох основних предметів, обрати один предмет за вибором.

Додатково при реєстрації необхідно обрати місце складання ЗНО. Це може бути поселення як в Україні, так і за кордоном.

Основна та додаткова сесії триватимуть з 14 травня до 19 липня.

Процедура тестування передбачає виконання чотирьох предметів протягом одного дня на визначеній ТЕС протягом 240 хвилин.

На іспит з одного предмету відводиться орієнтовно 60 хвилин, а після здачі перших двох обов’язкових предметів (української мови та математики) буде 20-хвилинна перерва.

БІЛЬШЕ ПРО NMT

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про NMT та стартову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ