Підлітків навчатимуть навичкам, необхідним для створення України – Освіта.UA

[ad_1]

Молодь навчатимуть навичок, необхідних для створення України

Програма UActive Teens in Small Communities запрошує учасників подавати заявки

Міжнародний благодійний фонд saveD за підтримки партнерів оголошує відбір шкіл із трьох регіонів для участі в освітній програмі UActive для молоді з малих міст.

Програма UActive має на меті надати молоді невеликі громади Київської, Чернігівської та Миколаївської областей сучасні знання та навички, необхідні для створення України не в майбутньому, а зараз.

Лише за рік існування програми учасникам вдалося реалізувати 23 соціально важливі проекти для своїх сіл та міст: спортивні зали, молодіжні центри, театральні сцени, STEM-класи тощо.

За словами ведучої програми Кристини Кащук, рушійною силою України є молодь.

«За півтора роки реалізації програми ми з командою швидко зрозуміли, що молодь – це рушійна сила нашої країни. UActive — це чудова можливість надихнути, розширити можливості та надати молодим людям якісні інструменти для впровадження змін у своїх громадах», — зазначив лідер.

Участь у програмі передбачає створення однієї шкільної команди. До команди можуть приєднатися максимум 10 учнів від 8 до 11 класів включно.

Підлітки пройдуть 15 тижнів навчання, яке включає:

  • блок управління проектами: студенти вивчають особливості планування, пітчингу та реалізації проектів;
  • формувальна частина: включає набуття навичок 21 століття, включаючи: лідерство, критичне мислення, креативність тощо;
  • мотиваційні зустрічі з професійними експертами: вони допоможуть студентам дізнатися більше про можливості саморозвитку та почати будувати власний нетворкінг;
  • працювати з менторами: вони допомагатимуть студентським командам розробляти та реалізовувати проекти.

Навчальна програма стартує на початку вересня 2024 року. Після 15 тижнів навчання учасники презентують свої проекти у грудні – спочатку на пре-пітчингу, а потім на офлайн-пітчингу перед професійним журі.

За результатами тренінгу 5 команд з Миколаївської області та 10 команд з Київської та Чернігівської областей зможуть отримати гранти на реалізацію своїх проектів – до 5000 злотих. доларів кожен.

Після завершення програми всі учасники зможуть приєднатися до спільноти випускників UActive, щоб продовжити свій розвиток.

Для участі у відборі заповніть онлайн-опитування:

Заявки приймаються до 28 липня 2024 року.

Організатори програми UActive зв’яжуться з відібраними учасниками до 5 серпня.

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ