Підготуватися до НМТ з української літератури за тематичними добірками – Освіта.UA

[ad_1]

Підготуватися до НМТ з української літератури за тематичними добірками

На сайті ЗНО-ONLINE розміщено тематично згруповані завдання з літератури

У 2024 році в рамках підготовки до НМТ здобувачі вищої освіти зможуть обрати українську літературу з предметів на вибір.

Усі учасники ЗНО мають можливість розпочати ефективну підготовку до ЗНО з української літератури заздалегідь, скориставшись спеціальним розділом на сайті ЗНО-ONLINE, де тематично розподілені всі завдання ЗНО з цього предмету за всі роки.

За допомогою сайту можна почергово виконувати завдання відповідно до розділів чинної програми зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури.

Обравши певний тематичний розділ, учасники зможуть перевірити свою готовність за всіма змістовими блоками. Вивчення тем допоможе вам швидше з’ясувати, які розділи вам погано володіють, тож ви зможете звернути на них особливу увагу при підготовці до контрольної роботи.

Завдяки сайту ви можете не тільки перевірити свій рівень підготовки, а й потренуватися у виконанні завдань і порівняти свої відповіді з правильними, а також прочитати коментарі експертів до найскладніших завдань.

Завдання згруповано за такими тематичними розділами:

Усна народна творчість

Давня українська література

Література кінця 18 — початку 20 ст.

література 20 ст.

Твори письменників-емігрантів

Сучасний літературний процес

Теорія літератури

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про NMT та стартову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ