Переважна більшість українців вірить у перемогу України – Освіта.UA

[ad_1]

Переважна більшість українців вірить у перемогу України

Переважна більшість українців (85%) загалом впевнені, що Україна зможе відбити напад Росії

Переважна більшість українців (85%) загалом впевнені, що Україна зможе відбити напад Російської Федерації, і лише 15% не впевнені.

Це підтверджують загальнонаціональні результати голосувати про динаміку соціальних настроїв населення України, проведену компанією «Соціологічний рейтинг».

На думку українців, важливою умовою перемоги є міжнародна підтримка. Лише 19% респондентів вважають, що перемога України можлива без міжнародної допомоги, відповідно, 79% не впевнені, чи можлива перемога України без допомоги Заходу.

Загальний відсоток впевнених у перемозі суттєво не змінився, але за півроку відсоток впевнених у перемозі знизився: у червні 71% українців були абсолютно впевнені у перемозі, зараз – 42%.

Водночас збільшився відсоток людей, які не вірять у перемогу (з 3% у червні минулого року до 15% зараз).

У перемозі України більш впевнені люди старшого віку, а також ті, чиї близькі воюють.

Якщо 31% українців віком 18-35 років абсолютно впевнені у перемозі, то 50% респондентів віком 51+ абсолютно впевнені у перемозі.

31% вважають, що Україні знадобиться максимум півроку, щоб перемогти Росію.

Проте вони частіше (39%) стверджують, що на перемогу знадобиться більше року. Ця посада загалом стала більш популярною порівняно з червнем 2023 року (так вважали тоді 25%).

Чим молодші респонденти, тим довший, на їхню думку, шлях до перемоги. Зокрема, молоді люди віком 18-35 років частіше вважають, що на перемогу знадобиться більше року (52%), ніж респонденти віком 36-50 років (38%) або 51 рік і старше (31%).

Найменш впевнені щодо конкретних термінів перемоги жителі східних регіонів. У східному регіоні 38% респондентів не змогли відповісти, коли чекати перемоги, а в решті регіонів частка такої відповіді склала не більше чверті.

Опитування проводилося серед населення України віком від 18 років у всіх регіонах, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу та територій, де на момент опитування був відсутній український мобільний зв’язок.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ