Перелік країн та міст, де проходитиме НМТ за кордоном, розширено – Освіта.UA

[ad_1]

Розширено перелік країн і міст, де проходитиме НМТ за кордоном

У 54 містах 31 країни будуть створені тимчасові центри багатотестового іспиту

Міністерство освіти і науки розширило перелік країн і міст, де будуть створені тимчасові екзаменаційні центри для проведення ЗНО за кордоном.

Зокрема, регіональним центрам оцінювання якості освіти вдалося досягти домовленостей з представниками інших країн щодо можливості проведення НМТ у містах Валенсія (Іспанія), Алкмар, Амстердам і Роттердам (Нідерланди), Кишинів (Молдова), Лондон (Велика Британія). ), Дюссельдорф (Німеччина) ).

Також у Нью-Йорку (США) вдалося пройти NMT на додатковій сесії.

Загалом тимчасові центри тестування будуть створені в 54 містах 31 країни.

Водночас в Українському центрі оцінювання якості освіти нагадали, що кількість місць в екзаменаційних центрах за кордоном обмежена, тому учасникам НЗО, які перебувають за кордоном, не варто зволікати з реєстрацією.

Адже якщо в даному місті не залишиться місць, воно стане недоступним для вибору на сайті реєстрації.

Таким чином, станом на 20 березня вільних місць на NMT більше немає в таких містах, як Берн (Швейцарія), Бухарест (Румунія), Кельн, Нюрнберг (Німеччина), Прага (Чехія) і Чикаго (США).

Як відомо, для зручності майбутніх учасників наразі доступна реєстрація через додаток «Акція».

Якщо учасник НМТ вже створив особистий кабінет і вибрав із запропонованого списку менш зручний для доїзду населений пункт, а тепер для нього з’явилася більш зручна локація, він має право змінити свої реєстраційні дані до 15 квітня. вибір більш зручного міста.

БІЛЬШЕ ПРО НМТ/ЗНО

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про НМТ/ЗНО та призову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ