Час работи с 10:00 до 18:00
Вихідний день субота і неділя
Телеграм-КАНАЛ "Studentway_osvita". Актуальна інформація по процесах вступу до університетів, технікумів і шкіл у Польщі, Чехії, Словаччини, Австрії!

МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ У ПОЛЬЩІ

Україна

Перед виїздом за кордон, для отримання візи, в обов'язковому порядку, студенту необхідно оформити поліс медичного страхування. Сума покриття поліса & ndash; від 30 000 євро, він покриває витрати за терміновою медичної допомоги, госпіталізації студента, депортації. Дія страхового поліса має поширюватися на весь період перебування студента за кордоном. Середня вартість страхового поліса & ndash; 600 грн / рік. Вимоги до оформлення поліса: він повинен бути оформлений в страховій компанії, яка акредитована в польському консульстві, страховий поліс повинен бути в друкованому вигляді.

Детальна консультація з питань стахування студентів по телефону & nbsp; 097 113 76 29 (Олена Голуб).

Польща

По приїзду в Польщу студенти можуть оформити польську страховку. Страховку можна оформити або в державній страхової компанії NFZ (Narodowy Fundurz Zdrowia). Вартість такої страховки 50-80 злотих за місяць. оплату можна виробляти помісячно або оплатити відразу за рік. З цією страховкою можна звернутися в будь-яку державну поліклініку. Прийом лікаря йде по запису, дотримуючись чергу.

Також можна оформляти страхові поліси і в приватних страхових компаніях. Вартість поліса буде залежати від того, яка кількість послуг лікарів повинен покривати поліс.

Якщо студенти не оформляють страхові поліси в Польщі, то прийом лікаря буде коштувати 100-150 злотих.

Звертаємо увагу: деякі ВНЗ в обов'язковому порядку вимагають від студентів оформлення польського страхового поліса.

Украина

Перед выездом за границу, для получения визы, в обязательном порядке, студенту необходимо оформить полис медицинского страхования. Сумма покрытия полиса – от 30 000 евро, он покрывает затраты по срочной медицинской помощи, госпитализации студента, депортации. Действие страхового полиса должно распространяться на весь период пребывания студента за границей. Средняя стоимость страхового полиса – 600 грн/год. Требования к оформлению полиса: он должен быть оформлен в страховой компании, которая аккредитована в польском Консульстве, страховой полис должен быть в печатном виде.

Подробная консультация по вопросам стахования студентов по телефону 097 113 76 29 (Елена Голуб).

Польша

По приезду в Польшу студенты могут оформить польскую страховку. Страховку можно оформить либо в государственной страховой компании NFZ (Narodowy Fundurz Zdrowia). Стоимость такой страховки 50-80 злотых за месяц. Оплату можно производить помесячно или оплатить сразу за год. С этой страховкой можно обратиться в любую государственную поликлинику. Прием врача идет по записи, соблюдая очередь.

Также можно оформлять страховые полисы и в частных страховых компаниях. Стоимость полиса будет зависеть от того, какое количество услуг врачей должен покрывать полис.

Если студенты не оформляют страховые полисы в Польше, то прием врача будет стоить 100-150 злотых.

Обращаем внимание: некоторые ВУЗы в обязательном порядке требуют от студентов оформление польского страхового полиса.


Оберіть зручний спосіб зв'язку та отримайте відповіді на свої запитання максимально швидко

Viber

Telegram

Messenger

Whatsapp

Instagram

Studentway® - всі права захищено