Освітянин пропонує знизити категорію вчителя за булінг – Освіта.UA

[ad_1]

Освітній омбудсмен пропонує знизити клас вчителя за булінг

Уповноважений пропонує знизити кваліфікаційну категорію вчителя за булінг, мобінг і колабораціонізм

Освітній омбудсмен пропонує знизити кваліфікаційну категорію вчителя через булінг, мобінг та колабораціонізм.

правильно пропозиції нову редакцію Положення про атестацію опублікував речник освіти Сергій Горбачов.

На його думку, йдеться про можливість зниження кваліфікаційної категорії та позбавлення педагогічного звання у разі притягнення вчителя до адміністративної чи кримінальної відповідальності згідно з остаточним рішенням суду за булінг, мобінг та злочини проти основ національної безпеки.

Омбудсмен зазначає, що мета запропонованих нововведень – усунути відсутність покарання для таких педагогічних працівників.

«Поодиноко трапляються ситуації, коли педагогічний працівник, притягнутий за рішенням суду до адміністративної відповідальності за мобінг, продовжує працювати в навчальному закладі або звільняється з нього та переходить на роботу до іншого навчального закладу, зберігаючи всі освітні ступені та педагогічну кваліфікацію за категоріями за в чому є великі сумніви. А особливо робота з дітьми, якою він був. А так бути не повинно», – наголосив Горбачов.

Освітній омбудсмен також вважає, що, порушуючи свої прямі обов’язки, такий вчитель не відповідає кваліфікаційним вимогам.

«Осіб, визнаних рішенням суду винними у співпраці, державній зраді тощо, потрібно відсторонити від педагогічної діяльності або хоча б тимчасово позбавити права працювати з дітьми, адже вчителі виховують наші майбутні покоління, якою є наша країна. на основі”, – стверджує він речник.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ