Основна сесія ЄВІ та ЄФВВ проходитиме у дві зміни – Освіта.UA

[ad_1]

Основна сесія EVI та EFFV проходитиме у дві зміни

Іспит у першу зміну розпочнеться о 10:00, у другу зміну – о 15:00.

Основна кваліфікаційна екзаменаційна сесія до магістратури та аспірантури проводитиметься з 24 червня по 15 липня у дві зміни.

як повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти вступний іспит на першу зміну розпочнеться о 10:00, на другу – о 15:00.

Допуск до пункту тестування розпочнеться за 30 хвилин і закінчиться за 10 хвилин до початку тестування.

Кандидатам, які складатимуть іспити за кордоном, слід пам’ятати, що час початку іспиту вказано в запрошеннях за місцевим часом міста, де знаходиться екзаменаційний пункт.

В УЦОЯО нагадали, що запізнення на іспит не є поважною причиною для проходження додаткової сесії ЄВІ чи ЄФВВ, тому майбутнім магістрантам та аспірантам слід заздалегідь спланувати маршрут подорожі та вчасно прибути на пункт здачі іспиту.

Для допуску до екзаменаційного пункту екзаменований повинен пред’явити екзаменаційну картку та оригінал документа, на підставі якого він зареєстрований для участі в вступних випробуваннях (серія (за наявності) та номер якого зазначені на екзаменаційну картку)) або її цифровий еквівалент у додатку «Поділитися».

Як відомо, учасники ЄВІ та ЄФВВ вже отримали запрошення із зазначенням дати, часу та місця складання іспитів.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВСТУП НА МАГІСТРАТУРУ

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA. Навчання в магістратурі та аспірантурі в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ