Оголошено тендер на працевлаштування експерта програм інклюзії – Освіта.UA

[ad_1]

Оголошено тендер на працевлаштування експерта для програм інклюзії

Необхідно розробити методику та навчальні матеріали для нових освітніх програм

Програма USAID «РАДА: Next Generation» оголосила тендер на залучення експерта до оцінки та розробки освітніх програм для людей з інвалідністю.

Запрошуємо юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців взяти участь у тендері на розробку та впровадження освітніх програм для інвалідів.

Завданням експерта буде оцінити навчальні програми та матеріали Освітнього центру ВР на предмет їх доступності для людей з інвалідністю та когнітивними порушеннями.

Також необхідно буде розробити навчальні методики та матеріали для нових освітніх програм, які є інклюзивними та доступними для всіх груп населення.

Крім того, завданням експерта буде співпраця з командою Освітнього центру ВРУ у впровадженні нових освітніх програм.

Вимоги до учасників тендеру:

  • Професійний досвід у сфері прав людей з обмеженими можливостями, доступності, інклюзії та недискримінації.
  • Знання та професійний досвід у формальній та неформальній освіті, з особливим акцентом на інклюзивних та безбар’єрних підходах і методах.
  • Досвід створення доступного освітнього контенту та інтерактивних освітніх заходів для молоді, зокрема з інвалідністю та когнітивними розладами.
  • Професійний досвід у сфері парламентської та громадянської освіти.

Заявка може бути подана групою експертів, зареєстрованих як фізичні особи-підприємці.

Для участі в конкурсі необхідно надати інформацію про претендента – прізвище, ім’я та контактні дані (адреса, номер телефону, e-mail, посилання на сайт, соціальні мережі) та копії реєстраційних документів:

Для юридичних осіб необхідно надати копію свідоцтва про державну реєстрацію.

Для ФОП потрібна копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Також необхідно надати портфоліо, яке включатиме опис виконаних проектів, які відповідають вимогам тендеру, резюме підрядників із зазначенням досвіду, пов’язаного з цим тендером, посилання на публікації, презентації, інші матеріали, що підтверджують компетенції, а також сертифікати, дипломи, листи рекомендації (за наявності).

Крім того, необхідно надати цінову пропозицію: детальний розрахунок вартості виконання робіт за видами та з урахуванням кількості робочих днів або вказівку добової ставки підрядників.

Заявки приймаються електронною поштою (електронна пошта захищена) до 19 липня.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ